Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcin17b

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki wielkie za informacje, rozjaśniły mi nieco sytuacje
  2. Dzięki wielkie za radę! Jeśli mógłbym jeszcze zapytać. Miałem zamiar kupić czasomierz z oryginalnej strony Skagena, niestety jednak ten model nie jest już dostępny. Patrząc na rozpiętość cenową sprzedawców cena sięga od 70$ do 135$. Na co w takim razie zwrócić uwagę?
  3. Witam serdecznie! Na początku napiszę, że nie jestem wieloletnim pasjonatem zegarków... toteż piszę do Was wszystkich lepiej obeznanych w tym temacie Znalazłem czasomierz który odpowiada moim wymaganiom estetycznym: https://www.ebay.com/p/Skagen-Mens-Jorn-SKW6329-Silver-Leather-Quartz-Dress-Watch/1391075811 (link do ebaya ponieważ z oficjalnej strony już niestety został wycofany...) Jednak czytając różne opinie nie jestem w stanie ustabilizować ostatecznie swojej opinii o firmie Skagen. Tzn z tego co ustaliłem nie jest to firma typu MVMT czy Vincero, a to już coś Słysze raczej dobre opinie, że są ok jak na swoją cenę. Co uważacie? Czy ktoś miał już odczynienia z tym producentem? albo dokładnie z tym modelem?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.