Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ditum

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Oryginalność do sprawdzenia na miejscu. Legalność do sprawdzenia tylko w np. Wiedniu, ale bez 100% pewności.
 2. Wciąż się waham czy iść na tę ofertę... Jeżeli tak, to oczywiście pójdziemy do zegarmistrza. Rozmawiałem ze sklepem Breitliga... legalności sprawdzić nie mogą „od ręki”. Chyba, że wysyłka do serwisu w Wiedniu... i tam mogą się wypowiedzić mając zegarek na miejscu. Ale i to nie daje 100% pewności. Czy generalnie jest to dobry zegarek/mechanizm? Jak wygląda kwestia serwisowania - jak często? Czy może lepiej rozejrzeć się za czymś innym w tych pieniądzach (lub trochę nawet dołożyć). Wyglądowo może być, myślałem jeszcze o SuperOcean Heritage, IWC Pilot, Chronomat 44, Omega PO. Jak myślicie? PS: dziękuje za dotychczasowe zaangażowanie!
 3. Czy w autoryzowanym punkcie Breitlinga mogą sprawdzić legalność egzemplarza? Generalnie od jakiegoś czasu myślałem o zakupie zegarka dla siebie. Więc nie zależałoby mi na szybkiej odsprzedaży. Ważne, żeby był oryginalny i z legalnego źródła, to wszystko w połączenią z ceną (równowartość długu) to chyba nienajgorsza propozycja?
 4. Zgadza się, historia jest najsłabszym punktem tej sprawy. Jestem ciekawy innych opinii. Dzięki Carrot!
 5. Dzień dobry, zwracam się do Was z serdeczną prośbą o weryfikację zegarka widocznego na załączonych zdjęciach. Został mi on zaoferowany w ramach spłaty długu o wartości 10 000 zł. Niestety brak pudełka i dokumentów, podobno zostały w domu przy przeprowadzce (osoba pochodzi z zagranicy). Czy myślicie, że to dobra oferta (zakładając, że zegarek jest oryginalny). Z góry dziękuję za Wasze opinie!
 6. Witajcie, zwracam się do Was z zapytaniem o autentyczność zegarka ze zdjęć - Breitling Chronomat Vitesse. Wg dokumentacji został on zakupiony z autoryzowanego punktu w 2011 roku. Czy ma to sens i jest to oryginał? Z góry serdeczne dzięki za informacje. PS: Zakładając, że jest to oryginał: czy jest to zegarek godny polecenia? Czy może warto poszukać czegoś innego/nowszego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.