Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Owen

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję wszystkim za pomoc Nie spodziewałem się tak szybkiej identyfikacji, wielkie dzięki. W najbliższym tygodniu wybiorę się do zegarmistrza, może da temu zegarkowi swoiste "drugie życie" Jeszcze raz dzięki. Temat myślę, że można zamknąć.
 2. Otworzyłem zegarek i rzeczywiście – Miyota. Dokładny napis na mechanizmie "Miyota. Co. Japan 4800-01A One 1 Jewel Unadjusted" Czyli jednym słowem – typowy "noname" japońskiej produkcji, raczej zegarek niższych lotów? Dobrze zrozumiałem?
 3. Nic nie szkodzi. Wiem, że ten zegarek nie jest zbyt "piękny", jednak mimo wszystko chciałbym poznać jego historię, coś więcej o nim. Dlatego właśnie założyłem ten wątek i liczę, że ktoś coś wie na temat samej firmy i zegarka. Pozdrawiam.
 4. Witam serdecznie, Przychodzę na to forum z dość nietypową prośbą, a mianowicie — szukam informacji na temat pewnego zegarka, firmy DALIA. Niestety, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć o tej firmie informacji, nie widnieje w żadnym spisie producentów, a jednak stworzyła jakieś zegarki. Jestem w posiadania jednego zegarka tej firmy, ma on jakieś 20 lat, wiem, stary – ale jest czymś w rodzaju pamiątki rodzinnej. Niestety już od dawna nie działa. Poniżej dodaję również zdjęcia zegarka, jeśli ktoś byłby w stanie – proszę o identyfikację modelu, może podanie jakiś informacji? Dziękuję. NAPISY NA TARCZY: – Dalia Quartz NAPISY Z TYłU ZEGARKA: – Dalia Japan Movt – Rysunek przedstawiający pływającą osobę, wskazujący na wodoodporność zegarka – Wokół napisu "Dalia J.Movt": na dole - Base Metal Bezel; na górze - Stainless Steel Back Przechylona "ozdobna obudowa tarczy" (jak ja to nazwałem) sugeruje, że zegarek musiał być już rozkręcamy, bo raczej nie zostałby wypuszczony na rynek z taką nieestetyczna wadą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.