Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alternatheist

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Mam ten zegarek i właśnie sprawdziłem.tak, jest możliwość powrotu do ekranu głównego, czyli godziny, podczas gdy stoper jest uruchomiony. Można to zrobić przyciskiem Mode a nie Adjust.po prostu podczas działania stopera wciskasz przycisk Mode i zegarek wraca do ekranu głównego i pokazuje godzinę.Jeśli chcesz wrócić do stopera to wciskasz przycisk Mode dwa razy i wchodzisz funkcje stopera gdzie dalej mierzy się czas. Pozdrawiam.
 2. to pozwala nastawić wskazówkę minutową. nie ma możliwości poruszania mechanicznego, za pomocą przycisków, wskazówką godzinową. Zegarek odesłałem do sklepu celem wymiany. poza tym w tym filmiku powyżej wskazówka godzinowa też jest nierówno ustawiona. Jest o ułamek milimetra w lewo, przy ustawieniu na godz 12:00.Widać to ewidentnie, jak sie dokładnie przyjrzeć. Tu zaznaczyłem gdzie widać te ułamki milimetrów różnicy.
 3. Dzień dobry, Mam 3 pytania. 1) ponad tydzień temu kupiłem g-shocka ga-700se 1a2 w sklepie K...24.pl za 325 zł. Po wielu obejrzanych filmikach na YouTube mogę spokojnie stwierdzić, ze zegarek jest oryginalny. Zastanawia mnie natomiast kilka spraw: w zestawie jest instrukcja z info, że zegarek ma moduł 5522, na deklu też jest informacja o module 5522. Jednak w trybie serwisowym pokazuje się moduł 5478. Czy to normalne? czy możliwe jest takie coś? Czy może jednak zegarek nie jest oryginalny? 2) wskazówka godzinowa jest o ułamek milimetra przestawiona w lewo. Jest to niesamowicie wkurzające, bo jestem pedantem i strasznie zwracam uwagę na tego typu sprawy. Wskazówka godzinowa jest w idealnej pozycji o ok 10-7 minut przed pełną godziną. O pełnej godzinie jest jednak w takim miejscu w jakim powinna być właśnie ok. 7 lub 10 minut po pełnej godzinie. Widać to jeszcze, gdy ustawiam godzinę na 12:00, to dolne elementy obydwu wskazówek, te po przeciwnej stronie trzpienia (śrubki na której są zaczepione) nie są w idealnej pozycji tylko własnie widać że jest różnica. Czy da się jakoś skorygować ułożenie samej wskazówki godzinowej? 3) podczas wykonywania jakichkolwiek operacji ustawiania zegarka, podczas ruchu wskazówek w pozycję odsłaniającą wyświetlacze, to wskazówka minutowa drży podczas ruchu. Przesuwa się niby płynnie, ale podczas ruchu jest ewidentne drganie. Znowu, jest to prawie niezauważalne, ale ja to widzę w całej okazałości. Na filmikach na YouTube nie widać tego drgania. Chyba że nie jest to niewidoczne na filmikach, a jedynie jest to zauważalne wyłącznie "na żywo". Czy taki drgający ruch wskazówki minutowej podczas ruchu jest normalny? A może to jednak nie jest oryginalny zegarek? Czy ktoś może coś na to poradzić? Pozdrawiam
 4. Mój pierwszy g shock. Jest po prostu przepiękny. Wspaniały!
 5. Polecam GA-700SE-1A2. Właśnie jakiś tydzień temu kupiłem go sobie. To mój pierwszy g-shock. Mam 39 lat i chciałem właśnie g ze wskazówkami, niwygladający jak zabawka. Ten jest wspaniały. Szaro niebieski. Idealny!
 6. Witam, odnośnik do zdjęcia użytkownika Phate nie działa. Czy Phate może dać jeszcze raz zdjęcie tego zegarka na swojej ręce? Czy ktoś może pamięta jaki on wtedy w końcu kupił zegarek? Wiem że G-7900 ale jaki on kupił kolor? czarny czy ten granatowy? Pozdrawiam Ogólnie mam ten sam problem z chudością nadgarstka. Mierzyłem już w sklepie G-7900 granatowy i jest on dość gruby, wysoki ale również jestem ciekawy opinii, czy on nie jest zbyt zabawkowy w tym kolorze. W końcu Mam 39 lat i nie wiem czy taki sobie kupić, czy będę wyglądał jak gówniarz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.