Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zegarmistrz-purpurowy

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witajcie, mnie również jak i przedmówców przekonaliście do zakupu. Szperając natknąłem się na jego słabszego brata. Mianowicie na Casio W740. Co o tym myślicie? Ma ktoś takiego? 1. edit: szperając dalej natknąłem się na taki film: https://youtu.be/2UzW7UErEIA Ciekawe. Czyli oficjalnie jest to nie-oficjalny G-shock ;p 2. edit: Bratu kupiłem tego drugiego. Jakby ktoś pytał o W740 to proszę do mnie.
 2. Cześć, zastanawiam się nad zakupem któregoś z zegarków: Forester ft600wc, W94H i HDD600. W związku z tym iż dwa pierwsze zegarki są praktycznie nie dostępne w Polsce, przez co brak na forum tematów, czy opinii. Dlatego pytam was co o tych zegarkach sądzicie? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 3. @Flaming dzięki, a na ten pasek nato do w800h nie potrzeba adapterów? A nad tym databankiem jeszcze pomyślę.
 4. Witajcie, wiem że to tanie zegarki ale chciałbym prosić o radę który będzie najlepszy waszym zdaniem. Zastanawiam się nad W96H, W800H, W94H, oraz myślę troszkę nad Foresterem ft500wc. Który będzie lepszym wyborem? Typowy zegarek na każdy dzień. Do garnituru mam klasyka na bransolecie.
 5. Witajcie, wiem że to tanie zegarki ale chciałbym prosić o radę który będzie najlepszy waszym zdaniem. Zastanawiam się nad W96H, W800H, W94H, oraz myślę troszkę nad Foresterem ft500wc. Który będzie lepszym wyborem? Typowy zegarek na każdy dzień. Do garnituru mam klasyka na bransolecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.