Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Zuzanna423

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Jestem Zuza. Szczerze nie wiem zbyt wiele o zegarkach i szukam tutaj głównie pomocy z moim dosyć zwyczajnym sportowym zegarkiem Casio, ale może uda mi się dowiedzieć czegoś ciekawego o zegarkach. Mam szczerą nadzieję, że doradzicie mi odnośnie mojego problemu z zegarkiem. Więcej na ten temat w temacie na głównym forum "Problem z zegarkiem"
  2. Posiadam zegarek firmy Casio WS-110H już od jakichś 5 lat. Jest to zegarek sportowy i według tego co jest napisane jest wodoodporny do 100m. Jakiś czas temu wymieniałam baterie i działał bez problemu. Jednak dwa dni temu podczas mycia włosów zapomniałam zdjąć zegarek i jak się trochę zmoczył wytarłam go i odłożyłam na bok. Po jakimś czasie maksymalnie 30 minutach słyszę jak coś pika. Patrzę a na zegarku nic się nie wyświetla i wyglądało to jak gdyby nie działał. Ale pod kątem widać że wszystko działa zegarek pokazuje odpowiednią godzinę i datę, ale za to żaden z przycisków nie działa i co jakiś czas zegarek piszczy tak jakbym wciskała jakiś przycisk. Wsadziłam go w suche miejsce żeby wysechł bo może podczas wymiany źle dokręcili mi ta blaszkę z tyłu. Jednak po dwóch dniach nic większego się nie stało oprócz tego że teraz pod kątem więcej widać. Wie ktoś może co się stało i czy da radę go naprawić? Obawiam się że nie znajdę nigdy lepszego zegarka do moich treningów, więc strasznie mi zależy żeby jakimś cudem odżył. Proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.