Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

SzymonKarpKam

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, posiadam otrzymaną od dziadzia Omege De Ville, w pełni sprawna i oryginalna. Problem w tym, że szkło jest pęknięte. Chciałbym zdobyć najlepiej szafirowe, szkło do tego zegarka i zwracam się z pytaniem gdzie mogę ją zdobyć. Jak byłem z miesiąc temu u zegarmistrza powiedział, żeby go znowu odwiedzić i wtedy dogadamy się co do szkła, a jako, że jest teraz zamknięty i dzowniac do niego mówi, że nic nie robi i żebym sobie sam skołował, więc szukam u was pomocy. Najlepiej żeby osoba/firma znajdowała się jak najbliżej Podkarpacia. Rzecz jasna od razu chciałbym, żeby mi zamontowała szkiełko. Chciałbym również zdobyć oryginalną koronkę, żeby zastąpić ta, która mam teraz bo jest zjechana. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 2. Witam ostatnio udało mi się zdobyć w pełni oryginalną Omegę. Oryginał na 100% ponieważ był kupiony przez mojego kochanego dziadzia nie na bazarze tylko w oficjalnym sklepie. Jest to Omega de ville, jak wspomniałem w temacie. Chciałbym was prosić o ogólne informację i jakoś wycenę. Jeżeli chodzi o informację to coś o mechanizmie, lub można po prostu coś napisać ogólnie o Omedze lub tej linii zegarków, jeśli chodzi o wycenę nie mam zamiaru sprzedawać tego zegarka po prostu trochę osób już się mnie pytało ile on może kosztować, a nie chce im skłamać. Prosiłbym też o polecenie jakiegoś zegarmistrza na Podkarpaciu. Który umiał by odrestaurować taka Omege i zrobić ogólny przegląd techniczny.
 3. Ja się pytam bo zastanawiałem się nad zakupem. Proszę o nie szkalowanie
 4. Czy wygląda to na oryginalny stary Rolex czy podróbka?? Więcej zdjęć nie posiadam
 5. Mam pytanie jak rozpoznać stare Rolex-y i inne stare zegarki. Pewnie będę wybierał się 1 września w Rzeszowie na giełdę staroci, więc szukam informacji jak rozpoznawać dane marki, radzieckie, amerykańskie ogólnie wszystkie. Jakoś specjalnie zainteresowały mnie stare Rolex-y, więc proszę o szczegółowe podanie mi jak rozpoznać ich oryginalność i jak ogólnie rozpoznać inne stare marki.
 6. A jaki automat polecasz tak do 1000 zł? Może ty masz jakiś do sprzedania po dobrej cenie
 7. To będzie mój drugi automat, więc myślę, że udami się rotomat na 2 zegarki w dobrej cenie znaleźć
 8. Dzięki za pomoc Jeszcze jedno, czy w takiej cenie da się znaleźć dobry automat i jaki a jak tak to gdzie po dobrej cenie mogę kupic rotomat
 9. Dziękuję za informację. A jakie marki polecacie tak, żeby ceny nie przekraczały 1000 zł?
 10. Jak już wspomniałem proszę o opinie o marce Ted Baker, bo szukam właśnie zegarka i znalazłem przystępnie cenowo zegarki z tej firmy i są w miarę ładne i zastanawiam się nad kupnem.
 11. Widziałem ten artykuł tylko ta dywizka jest kółkiem tylko tak małbym, że nie umiem go zamocować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.