Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Spokojny Człowiek

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Od jakiegoś czasu pracuję w domowym warsztacie montując zegary ścienne na bazie plastrów drewna (w załączniku jedna z ostatnich produkcji). Mocno mnie to wciągnęło, do tej pory przygotowałem kilkanaście zegarów, ale cały czas są one dalekie od moich wyobrażeń. O ile sam materiał bazowy - drewno, przygotowuję dosyć pieczołowicie, o tyle doskwiera mi jakość wskazówek i mechanizmów, które kupowałem do tej pory przez allegro lub aliexpress. Szukam przede wszystkim twardych, nie wyginających się wskazówek (kupowałem do tej pory jakieś aluminiowe, rachityczne wskazówki) i nieco bardziej estetycznych mechanizmów (obecnie używam czegoś takiego: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB10tvdc7fb_uJkSnaVq6xFmVXaa.jpg). Czy możecie coś polecić? Ew. może znacie miejsca, które wyprodukowałyby np. mosiężne wskazówki?
  2. Od jakiegoś czasu pracuję w domowym warsztacie montując zegary ścienne na bazie plastrów drewna. Mocno mnie to wciągnęło i potrzebuję wsparcia ludzi doświadczonych. Dlatego też zarejestrowałem się na tym forum. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.