Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

titek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Czyli mój się rozkalibrował. Muszę go ustawić.
 2. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  -52m (minus), źle skalibrowany? Nie ruszalem nic bo słyszałem że on podaje wysokość na podstawie barmoetru itp. Ale czy tak ma być? Aż tak?
 3. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Stanąłem dziś nad brzegiem morza i mój wysokościomierz pokazał - 52 m. Co wy o tym sądzicie?
 4. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  I teraz można brać
 5. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Obstawiam, że znów te się nie sprzedadzą i wrócą do normalnej ceny i zegarków bez dopisku DECODED.
 6. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Ktoś wyżej pytał jak to jest z Mudmasterem z kaktus24. Mogę się podzielić swoją opinią. Zegarek kupiłem jakoś miesiąc temu, może troszkę dłużej go mam, na odwrocie posiadam fabrycznie nabite dwa numery, nic nie jest szlifowane. Rozczytalem z tych numerów, że posiadam zegarek z tego roku, chyba z kwietnia, więc jest jako tako świeży. Przyjechał ładnie zabezpieczony, z oryginalną folią na szlufce itp. Jedyną rzeczą jest fakt, iż gdy kupowałem ten zegarek na stronie nie było dopisku, że jest to wersja DECODED, a z tego co się orientuję to teraz taką oferują - nie umiem powiedzieć nic w tej sprawie, ja posiadam oryginał bez szlifów. Drugi temat to to, że gwarancja jest sklepu, a nie Zibi, rozmawiałem o tym z Panią telefonicznie przed zakupem. Zegarka używam, chodzi jak należy, polecam śmiało ten sklep. Ale jak już wyżej pisałem, na stornie nie było DECODED jak brałem swój, stąd jestem spokojniejszy.
 7. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Nie wiem nic o wadzie fabrycznej i wątpię żeby takowa była, to byłaby zbyt wielka kompromitacja tak wciskać klientom zegarki. Wersja A3DR to wersja na rynek azjatycki. Końcówka ER to Europa. Kaktus24 sprzedaje wersję 1A3DR i taką też posiadam. W sumie żadna różnica, tak sobie marudzę
 8. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  No Panowie, wszystkie duże serwisy internetowe z ofertą casio g shock gwg 1000 1a3 zeszły na cenę 2490 zł aż sam jestem zły, że mam wersję A3DR a nie EU, ale kto to wiedział, że ceny tak spadną...
 9. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  O co tu chodzi, wyświetlacz swoje a wskazówki swoje?
 10. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Ja dałem 2399 i również uważam to za dobrą cenę. Jestem zadowolony.
 11. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Przepraszam Was, nie miałem czasu wpaść na forum. Tak to jest casio g shock gwg 1000 1a3, mogę potwierdzić, że jest to 100% oryginał. Posiada oryginalne numery. Na dekielku mam dwa nabite numery ale podobno casio tak je nabija od jakiegoś czasu. Mogę podrzucić zdjęcia jak ktoś jest zainteresowany.
 12. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  A co to znaczy DECODED?
 13. titek

  GWG 1000 MUDMASTER

  Co ten gwg 1000 taki tani na kaktus24? ????
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.