Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FiDud

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Cześć, finalnie kupiłem Carrera Calibre 16 z ogłoszenia powyżej z chrono24. Udało się zbić z 9500 na 7800. Stan identyczny jak na zdjęciach - bardzo dobry. Kilka pytań do zegarka: 1. W 11 dni zgubił 50 sekund - powód do zmartwień czy trzeba się przyzwyczaić? 2. Wskazówka godzinowa sekundnika "wyprzedza" - tzn. gdy minęły 3 godziny i 40 minut to wskazówka jest już prawie przy 4 godzinach. https://photos.app.goo.gl/NjvpPeodBVkQq1Hs5 3. Gdzie mogę kupić oryginalny, skórzany pasek do zegarka? Wszędzie w necie zamienniki.
 2. Podsumowując, dziękuję wszystkim za komentarze. Bardzo mi pomogły Pewnie zdecyduje się na ten zegarek od Warszawskiego sprzedawcy na bransolecie. Ostatnia wątpliwość - Calibre 16 czy może czekać na Calibre 1887? jak to z tym serwisem?
 3. Idąc tropem z podpowiedzi kolegi znalazłem bardzo sensowną opcję z Polski z pełną dokumentacją, co o tym sądzicie? https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-chronograph-date--id8344198.htm
 4. Mocny argument. Nie brałem wcześniej pod uwagę Linka. Zobaczymy czy Maciej się zdecyduje.
 5. Zobaczymy, jestem po rozmwowie z właścicielem Tag Heuer Link z wiadomości powyżej, wygra lepszy. Na pewno któryś wezmę...
 6. Tak, chętnie rozważę ofertę. Pdosj proszę cenę i podeślij proszę zdjęcia. na pewno do listopada kupię któryś z tych zegarków.
 7. Tak, będę w najbliższym czasie kupował któryś z tych zegarków.
 8. Cześć! Po głowie chodzi mi zakup jednego z zegarków wymienionych w tytule. Bliżej mego serca jest Calibre 16, natomiast rozwiąże też Calibre 1887 jak będzie dobra oferta. Zakupić chce zegarek używany z pewnego źródła. Mam dwa pytania: Czy w ogóle wybór zegarka jest rozsądny? Czy jest to zegarek, który nie będzie tracił na wartości oraz nie będzie sprawiał problemów technicznych? Wybór konkretnego zegarka: Czy któryś z podanych zegarków poniżej ma coś, co go dyskwalifikuje a ja moim amatorskim okiem tego nie widzę? https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16--id12515942.htm https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16--id12358617.htm https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-1887--id12382188.htm Czy ktoś z użytkowników forum ma taki zegarek, może podzielić się wrażeniami? Może ktoś ma na sprzedaż? Miłego dnia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.