Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lars

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Szkoda, myślałem dać do czyszczenia i dołożyć nową kopertę z tarczą. Trochę mi szkoda odłożyć do szuflady żeby niszczał aż do jego mechanicznej śmierci.
 2. No przecież nie mówię, że naręcznym było ale ktoś to wyprodukował i nadał numer i jestem ciekawy kto i mniej więcej kiedy.
 3. Prawdopodobnie tak jest. Może jednak ma ktoś jakieś sugestie co do marki tego zegarka?
 4. Właśnie wiem, że napisem nie powinienem się sugerować ale jak dla mnie to jedyna wskazówka co do producenta zegarka.
 5. Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych. Od dawna przeglądam to forum w celu pogłębiania swej zegarkowej wiedzy i w końcu przyszła okazja żeby coś napisać. Otóż mam problem z rozszyfrowaniem marki zegarka, chociaż posiada na tarczy napis Tissot to na werku już nie ma żadnej sygnatury a jedynie numer na mostku bębna 405 i przy balansie 405 i pod spodem 338041. Numer pasuje do Tissot ale też do kilku innych firm a moja wiedza na ten temat jest żadna więc zastanawiam się co to za werk. Wiem tyle, że to pasówka ale przeglądając werki Tissota na stronie, gdzieś tu na forum linkowanej, takiego nie znalazłem. Pomóżcie proszę określić co to za zegarek i czy warto w niego inwestować. Dodam, że zegarek jest na chodzie i nawet dobrym, pomimo, że nie ma szkiełka i jest nieźle zasyfiony. Będę wdzięczny za każdą informację. Wrzucam kilka zdjęć:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.