Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacek90

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Zasadniczo, jeśli dzisiejsze trendy są jakimś wyznacznikiem to mniej więcej od 2018 wchodzimy ponownie w erę mniejszych rozmiarów.Widoczne jest jak rynek vintage jest rozgrzany. Zauważalne są u producentów coraz bardziej odważne wypusty mniejszych zegarków . Duże divery czy piloty zaczynaja mieć mniejsze odpowiedniki w tej samej linii. Oczywiście producenci nie są nieomylni, designerzy, cykle produkcyjne, nie da się reagować na zmiany niezwłocznie zwłaszcza przy zmieniających się gustach potencjalnych klientów. Młodsi sięgają po smartwatche chcą być połączeni a starsi po elegancję i komfort które zapewniają mniejsze klasyczne zegarki. Rynek się zmienia.
 2. Najwidoczniej inni też podobnie myślą, choć nie zgadam się z Twoim porównaniem
 3. Nie mam żadnego innego wcielenia i nic tu w odróżnieniu od Ciebie nie sprzedaje
 4. Brakuje argumentów pojawia się polityka lub Lotos...
 5. Kobieta ma kobiecy nadgarstek a mężczyźni mają męskie nadgarstki ;-)
 6. Zgadzam się w 100%. Przykład Soprano(w serialu miał tez 36mm) czy Gandolfiniego (nosił m.in 36mm) to nie mój przykład . Zreszta nie chodzi o to kto jakie foty prześle. Ja generalnie uważam ze każdy powinien nosić to co mu się podoba, niezależnie od mody. Czyż sam Rolex nie określił 36mm jako men’s watch? Po wpisach tutaj większość pozytywnie reaguje na 36mm przy jednym głosie sprzeciwiu. Ale antyfan 36mm sprzedał ostatnio jak twierdzi 2x41mm więc może za duże jednak ;-)
 7. @Desmo: Mylisz pojęcia mody na duże zegarki z klasyczną elegancją. To że producent wypuścił model DJ2 a następnie go poprawił nie oznacza że zmieniło się postrzeganie tejże elegancji . To zwykły marketing powoduje takie a nie inne wypusty, moda się może zmieniać ale ikona w kategorii datejust będzie jedna : 36mm Na zdjęciach co prawda vintage airking ale nie o model tutaj chodzi.
 8. Teraz jest powrót, powoli, do mniejszych rozmiarów. Właściwie zaczynaja przykuwać uwagę nadgarstki z czymś drobniejszym, gustownym. @ Krakus: Jest tak jak piszesz , moda a nie kwestia czy pasuje czy nie. Koniec końcem to kwestia co się komu podoba.
 9. Zostanę przy swoim zdaniu. 36mm na karbowanym i jubilee pasuje do wszystkiego i każdemu . Ta fotka potwierdza że można , bo koleś nosi . Tak samo jak legendarny Ali i jego cartier. Zasada jest jedna: zegarek nie może być za mały , może być jedynie za duży . Masz swoje zdanie i ok, jako zdanie mniejszości szanuje i taki pogląd .
 10. To co piszesz jest subiektywne. Właściwie większość podaje Soprano jako przykład że 36mm jest perfekcyjny nawet dla dużych twardzieli. Ja jestem w tej większości :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.