Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

1qwer1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 1qwer1

 1. Witam wszystkich, Czy posiada ktoś na sprzedaż wskazówki do zegarka kieszonkowego Tissot Antimagnetique cal 43 wskazówki ? Średnice otworów wskazówek to: -godzinowa 2mm -minutowa 1,15mm Ewentualnie czy ktoś posiada inne wskazówki ale o wielkości otwór takich ja podałem ? Oryginalny numer katalogowy wskazówek to 43042.
 2. To to znaczy w internecie już wyszukałem zdjęcia innych wałeczków lecz nie mogę znaleźć tego mojego w całości. Bo głownie interesowało mnie zdjęcie całego wałeczka od tego modelu. Czy masz kogoś poleconego u kogo można by było dorobić taki wałeczek /
 3. Czy ktoś z was ma może zdjęcie całego oryginalnego tego wałeczka ? Masz może zdjęcie całego wałeczka ?
 4. Ok super bardzo Ci dziękuję. Czy po odkręceniu tej śrubki wałeczek sam wypadnie ? Nie mam pewności co do wałeczka czy jest czy go nie ma. Po wyjęciu mechanizmu z koperty wygląda to tak. Co do tej śrubki podczas wykręcania to odkręca się do pewnego momentu potem zaczyna przeskakiwać i dość głośno to słychać. Czy ona ma się cała wykręcić i czy wałeczek jeżeli jest w środku to sam wypadnie ? Udało mi się wyciągnąć wałeczek jest pęknięty w połowie czyli nie ma tej części co idzie do koronki.
 5. Witam wszystkich, Posiadam Zegarek kieszonkowy Tissot Antimagnetique i nie posiada on koronki i potrzebuję pomocy w doborze/ znalezieniu właściwej koronki prawdopodobnie z tym szpikulcem do ustawiania godziny i nakręcania zegarka oraz jak wymontować część koronki znajdującej się w środku tego zegarka ? Jeszcze go nie rozbierałem. Numer na machaniźmie 748905 Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.