Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dominik_K

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Znalazlem jeszcze Alpinera 4, też znany zegar. Muszę sobie dać kilka dni na przemyślenie sprawy.. Jeszcze jedno pytanie: co myście o poljot24, a konkretnie https://www.poljot24.de/marken/strela/of38cyms.html ?
 2. Kilka propozycji: Tissot Visodate Heritage Quartz Certina Gent Quartz Orient Bambino (automat, ale szkło mineralne) Powodzenia!
 3. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Longines trochę za bardzo vintydżowy, choć bardzo ładny. Nawiasem mówiąc nie wskazałem swoich preferencji oprócz technikaliów. Poza wymienionymi przeze mnie modelami mam w kolekcji jeszcze Certinę Blue Ribbon z 1979r i Poljota Deluxe, zapomniałem o nich bo nie noszę ich na co dzień, z pozostałych korzystam w miarę regularnie. Ideałem byłaby Omega Speedmaster Moonwatch. Z Seagullem dam sobie spokój. Strela i Maurice Lecroix choć zupełnie różne oba mi się podobają..
 4. Dobry wieczór Koleżanki i Koledzy, szukam chronografu z parametrami jak w tytule: - szafirowe szkło - mechanizm manualny lub automatyczny - średnica maksymalnie 42mm - cena do 5000zł za nowy lub użwany w idealnym stanie Mój nadgarstek ma ok 17cm, obecnie posiadam: Tissot Visodate Automatic, Geckota Baumuster B, ChW C65 Trident, Komono Quartz, i MiBand4. Na chwilę był ze mną SG1963, ale zwróciłem go, bo się popsuł po dwóch dniach - szukam więc dalej, ale jestem w kropce. Jak już znajduję zegarek który mi się podoba to zazwyczaj ma 45mm średnicy (wg mnie za dużo jak na mój przegub). Pomożecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.