Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krystian19025

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki za linki. Porównując powyższe 3 zegarki z moim, jestem prawie na 100% pewny, że potrzebuję tarczy z pierwszego linku: https://www.loveantiques.com/vintage-watches/pocket-watches/excellent-silver-0800-movado-pocket-watch-1925-18998 Ponieważ zegarek z 3 linku posiada inne wskazówki, a zegarek z 2 linku posiada inną kopertę. Dziękuję za pomoc
 2. Dzięki za opinie Szukam właśnie cały czas dokładnie oryginalnej tarczy, może być nawet zdjęcie ponieważ w ostateczności można by było dorobić całą tarczę.
 3. Dokładnie znalazłem informację o modelu zegarka. jest to Movado surete "B" srebrny, grand prix 1910r. Więcej informacji będę szukał później. Tobie również życzę powodzenia ze swoim zegarkiem
 4. Tak zrobię Dzięki wielkie za pomoc
 5. Właśnie szukam cały czas niestety wszystkie różnią się właśnie mechanizmem. Swoją drogą znalazłem na mechanizmie numer 800, na innych aukcjach widziałem podobne mechanizmy i miały one próbę właśnie 800. Co to znaczy ? PS: Udało się po mechanizmie znaleźć ten zegarek: https://www.ebay.com/itm/Movado-surete-mens-4-adjested-mechanical-swiss-vintage-pocket-watch-/264272380802 mechanizm identyczny jednak nie ma przetłoczenia grand prix i dalej nie wiadomo czy nie miał innej tarczy .
 6. Średnica całego zegarka wynosi 53mm
 7. Dziekuję za informacje. Wiecie może jak znaleźć zdjęcie oryginalnej tarczy ? Chciałbym go przywrócić do stanu oryginalności.
 8. Chodzi mi dokładnie o to czy to jest oryginał czy po prostu jest on złożony z dwóch innych, jeśli tak to jakich. Na zdjęciach są wybite numery ale nie znalazłem nic w google na ten temat.
 9. Witam, niedawno znalazłem taki zegarek jak na zdjęciu czy mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tego zegarka? Wygląda na to że tarcza została zmieniona (wg mnie oczywiście) i aktualnie jest od zegarka cyma, w środku jest mechanizm firmy movado oraz numery seryjne. Niestety nic nie znalazłem po numerach seryjnych. Czy ma ktoś wiedzę na temat tego zegarka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.