Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nuarb

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący
 1. Całkiem podobny do tego...
 2. Ostatecznie wylądował u mnie RA-AX0007L0HB Na razie jestem pod wrażeniem wyglądu i jakości wykonania. Jego dokładność to +30s./tydz. także jest bardzo OK. Dzięki za wszystkie sugestie i pozdrawiam!!
 3. Mój pierwszy Orient...
 4. Dzięki za wszystkie uwagi. I standardowo im dłużej się zastanawiam tym więcej pytań. Zdecydowany jestem na pasek. Tego bambino chyba na razie sobie odpuszczę, ale wpadł mi jeszcze jeden w oko. Cena wykracza trochę poza budżet ale .... https://www.otozegarki.pl/zegarki/orient/orient-fer2f003b0-zegarek-japonskiej-marki-orient-er2f003b?ceneo_spo=true Kusi mnie ten szafir, a i ogólnie stylistyka bardzo stonowana to czego szukam. Nie mogę jedynie znaleźć żadnych opinii, komentarzy do tego modelu jaki mechanizm w środku itp.? Co sądzicie ? Warty uwagi?
 5. Na dutyfree nie ma tych modeli wśród dostępnych. Jeśli chodzi o przymiarkę to nie znalazłem w Lublinie takiej możliwości. Wogóle ciężko tu coś z Orienta znaleźć. Nadgarstek mam nie za duży 17,5 zatem zasiałeś nutkę niepewności. W ostateczności można zrobić zwrot.
 6. Witam. Po kilku godzinach czytania i oglądania wpadły mi w oko dwa modele: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-automatic-bambino-fac00009n0 oraz https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-contemporary-automatic-ra-ax0007l0hb Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym drugim modelem ??. Bambino wiadomo - same pozytywne opinie - ale dla mnie małym minusem jest dostępność tej wersji kolorystycznej tylko z brązowym paskiem. Drugi wydaje się mi bardziej uniwersalny. Zegarek ma być i do koszuli i do bardziej formalnego ubioru. Jakieś sugestie ??
 7. Jestem Paweł. Imponuje mi mnogość tematów oraz Wasza wiedza zawarta na tym forum. Niedługo chciałbym dokonać zakupu zegarka. Mam nadzieję że pomożecie dokonać wyboru. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.