Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lukasz79

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki za podpowiedzi, wiem że z takimi chińczykami naprawy nie bardzo opłacalne są, mam jeszcze opcję używania go jak normalny nakręcany mechanik. I tak to się pewnie skończy, ale poszperam coś w temacie tego Sea-gulla ST17 co Oszolom pisał. To był mój pierwszy (jedyny:) ) automat i spodobało mi się więc kontynuacja na pewno będzie. A zmiana nastąpi w kwestii marki ( ale też bez szaleństw).
  2. Jakiegoś wielkiego sentymentu do niego nie mam, po prostu chciałem spróbować go w jakiś niedużych kosztach naprawić bo zegarek sam w sobie mi się podoba.
  3. Witam, Mam prośbę, mam taki chiński automat, Constantin Durmont, (zdjęcia w załączniku) rozleciało się łożysko i oderwał się wahnik, zegarmistrz powiedział, że potrzebny jest cały ten mechanizm na którym ten wahnik działał. Może mi ktoś doradzić czy mogę go gdzieś dostać lub czy ktoś może bawił się takim chińczykiem i ma części do odsprzedania?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.