Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

16Piechur

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję za odpowiedzi Prawdę mówiąc jestem zachwycony wyglądem zegarka Princess of the Sky. Poszedłem kilka dni temu do osiedlowego zegarmistrza z zapytaniem co sądzi o mechanizmie Miyota 8N24, który jest w tym Zeppelinie. Poradził żebym sobie odpuścił 8N24 za tę cenę i poszukał jakiegoś Orienta bo są łatwiejsze w sytuacji znalezienia jakichś części do wymiany w przypadku awarii. Skoro ma Pan bezpośrednie doświadczenia z tym zegarek i są one pozytywne to ponownie rozważę tę opcję.
 2. Średnica zegarka nie gra roli. Open heart jest preferowany gdyż moim zdaniem te zegarki są po prostu ładniejsze. Zegarek nie muso być czytelny, funkcja biżuteryjna jest tutaj ważniejsza.
 3. Witam serdecznie Poszukuję damskiego zegarka automatycznego (najlepiej na bransolecie) do 1000 zł, który mógłbym sprezentować Mamie z okazji pięćdziesiątych urodzin. Chciałbym prosić szanownych Ekspertów również o radę czy w tym zakresie cenowym jest w ogóle sens szukać jakiegoś zegarka automatycznego - większość propozycji zaczyna się od 1500 zł, a nie chcę kupować czegoś co będzie trzeba nieustannie naprawiać. Rozważę też inne możliwości - skeleton, pasek skórzany Jedyne co udało mi się znaleźć to: https://zegarownia.pl/zegarek-damski-festina-sapphire-open-heart-automatic-f20488-2 Niestety nie jestem ekspertem od mechanizmów - ekspedientka również nie jest w stanie podać mi nazwy mechanizmu. Serdecznie pozdrawiam.
 4. Witam serdecznie Poszukuję damskiego zegarka automatycznego (najlepiej na bransolecie) do 1000 zł, który mógłbym sprezentować Mamie z okazji pięćdziesiątych urodzin. Chciałbym prosić szanownych Ekspertów również o radę czy w tym zakresie cenowym jest w ogóle sens szukać jakiegoś zegarka automatycznego - większość propozycji zaczyna się od 1500 zł, a nie chcę kupować czegoś co będzie trzeba nieustannie naprawiać. Rozważę też inne możliwości - skeleton, pasek skórzany Jedyne co udało mi się znaleźć to: https://zegarownia.pl/zegarek-damski-festina-sapphire-open-heart-automatic-f20488-2 Niestety nie jestem ekspertem od mechanizmów - ekspedientka również nie jest w stanie podać mi nazwy mechanizmu. Serdecznie pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.