Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Misiek1976

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Misiek1976

  Revue

  Marka RT jako producent zegarków już nie istnieje. Kilka lat temu została sprzedana przez Grovane. Niestety toporne wzornictwo i wysokie ceny u nowego właściciela zabiło markę.
 2. Chcesz zegarek firmy z wieloletnią tradycją do 3000. Żeby poczuć tradycję w zegarku dopisz jedno 0. A jak brakuje tego zera to idź w kierunku Seiko
 3. Posiadam Conquest, to solidny zegar, ale dziś bym go nie kupił. Z podanych wybrał) bym Seiko. Tak jak kolega wyżej napisal. Podane przez Ciebie Longines i Epos to entry level. Kupując zegarek szwajcarski nie sięgaj po najtańsze propozycje. Sensowne Longinesy zaczynają się od 6-7 tys. Eposy od 5 tys. Seiko za 3000 masz naprawdę wypasione.
 4. Ja bym poszukał zegarka limitowanego, może i fajny numer się trafi. Raczej klasyczny 3 wskazowkowy
 5. Witam wszystkich, mam pytanie do Was o stał szlachetną stosowaną w zegarkach. Większość marek stosuje 316, ale kilka w tym rolex 904. Jakie są korzyści że stali 904, o ile są?. Wiem, że 904, ma więcej niklu, co akurat jest minusem.
 6. Witam wszystkich. Zegarkami interesuje się od dawna. Moja kolekcja: wostok z komuni, Longies Conquest, Tag Heuer Aquaracer, Epos 3441,Bulova Moon Watch.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.