Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

unite.apbrand

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam serdecznie, wymieniłem baterie i zgodnie z instrukcja ustawiłem czas. Zegarek tyka bezbłędnie Pojawił się nowy problem. Mała Tarcza minutnika nie rusza się, da się ją przesuwać aby ustawić natomiast w normalnym trybie i na ręce nie rusza sie. Pozostałem tarcze działają. Czy ktoś z Państwa spotkał się w dieselach z takim przypadkiem? Dziekuję, pozdrawiam.
  2. Witam serdecznie, Na aukcji olx zakupiłem Japońca Diesel Ironside. Ostatnio była zmiana czasu to przestawiłem zegarek do przodu. Pociągnąłem koronkę na trzecią pozycję trochę za mocno i.....wyciągnąłem koronkę z bolcem, włożyłem ją natychmiast na miejsce, zegarek dalej tykał kilka dni, ale od tego momentu wskazówka sekundnika zaczęła co jakiś czas stawać aż w końcu zatrzymała się. Postanowiłem go otworzyć aby wymienić baterię. Po ciężkich próbach udało się, (dekielek chyba się zapiekł nieźle w miejscu), ale po drodze kolejny mankament. Wydaje mi się jakby czegoś brakowało, są jakieś dwie cewki a powinny być trzy chyba. (foto poniżej) Z przodu zegarek posiada trzy małe tarczki (min, hours, second) Prosiłbym o informacje czy zegarek zalicza się do naprawy?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.