Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grishnac

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak czy siak wolałbym dołożyć przy obecnym kursie 123 zł i mieć nówkę, żadna okazja, żeby nie powiedzieć, że słaba cena, ale bardzo doceniam cynk
 2. Masz rację, ten zegarek wygląda dużo lepiej, może te modele które oglądałem tak samo nie były odpowiednie, dzięki za film, sam nie znalazłem takiego z tym zegarkiem. Poszukam tego Orienta w sklepach stacjonarnych, DH kusi strasznie, ale jednak brak przymiarki przed zakupem to poważna kwestia.
 3. Więc może nieco inaczej, mam parę różnych zegarków raczej dolna półka typu timex T2N720, G-shocki czy ten chiński OUYAWEI przedstawiony na zdjęciu, czuję, że są warte swojej ceny i tyle. Ostatnio używam pożyczonego zegarka zeppelin 7690-1 i oczywiście widzę diametralną różnice między jego wykonaniem, a wykonaniem moich zegarków. Będąc też w sklepie i oglądając zegarki Orienta, porównując je też do zeppelina wydaje mi się, że przynajmniej te w moim przedziale cenowym lub w jego okolicy, struktura stali Zeppelina jest jak dla mnie ładniejsza, abstrakcyjnie mówiąc bardziej głęboka, rozumiem to, że elementy w zegarkach mają różne zagięcia i dlatego inaczej odbija światło i biorę to pod uwagę. Zegarek chiński oczywiście nawet nigdy nie stał obok Orienta, ale czuję to samo gdy na niego patrzę, może nawet powiedziałbym, że jest zdecydowanie gorzej niż w Orientach. Może wydziwiam i nie mam racji, na pewno na forum jest mnóstwo osób z lepszym okiem i doświadczeniem, może tu chodzi tylko o kształt koperty? Chętnie przyjmę każdą krytykę co do mojego rozumowania, również taką, że jednak szukam taniego zegarka i nie wiem czy tak wydziwiając cokolwiek będę w stanie dobrać. Dodaje zdjęcia porównawcze z wyżej wspomnianym zeppelin 7690-1. PS. Wybaczcie bród na zegarkach, jutro zamierzam o nie zadbać. Edit. Nie wiem czy na pewno zobaczycie to o czym mówię na tych zdjęciach ale uważam, że widać to na filmikach.
 4. Pierwszy bardzo mi się podoba, drugi już mniej. Przeglądałem trochę produktów tej firmy, widziałem też pare jej wyrobów na żywo, wyrobów DH niestety nie, ale patrząc obiektywnie na zegarki te przedstawione na różnego rodzaju filamch na yt, moim zdaniem DH wygląda solidniej i na lepiej wykonany, ale jak mówiłem nie widziałem nigdy żadnego produktu tej marki na żywo. Jakbyś mógł powiedzieć nieco więcej o zegarku z pierwszego zdjęcia i twoich odczuciach z nim, byłbym wdzięczny.
 5. Zapoznałem się z ofertą producenta i znalazłem niemal idealny zegarek, https://danhenrywatches.com/collections/vintage-watches/products/1939-military-chronograph . Jak na razie jest on moim pierwszym wyborem. Bardzo dziękuję Thorsten, jeśli nie pojawią się inne propozycję to zdecyduje się właśnie na niego.
 6. Witam, już paru tygodni przeglądam strony w poszukiwaniu satysfakcjonującego mnie zegarka, ale nadal nie mogę się zdecydować. Kryteria które wziąłem pod uwagę wybierając zegarek to: -możliwie najlepszej jakości szkło, -koniecznie jasna tarcza, -najlepiej kwarc(chociaż nie wykluczam mechanicznego), -Szerokość koperty 40mm+ -precyzja wykonania, -bransoleta-najlepiej skórzana, ale nie wykluczam metalowej, -budżet 800 zł , w drodze wyjątku do 950, Styl dokładniej zostanie wam nakreślony po zobaczeniu moich propozycji. Informacje, które chciałbym pozyskać dzięki życzliwości forumowiczów. -Który zegarek według was będzie najbardziej ,,sensownym'' zakupem, biorąc pod uwagę jego cenę, jakość, stan oraz użyteczność? -Czy zakup zegarka używanego w tych przedziałach cenowych ma jakikolwiek sens? -Podobne designem oraz jakością(zegarki przeze mnie przedstawione, uważam za co najmniej zadowalające jakościowo, być może się mylę, jeśli tak proszę mnie uświadomić), mieszczące się w budżecie, propozycję zegarków. Zeppelin: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-lz127-graf-zeppelin-gmt-7642-5 Festina: https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-festina-f16991-1?rdir=c2&lkst=26818&utm_source=ceneo&utm_medium=referral TISSOT: https://allegro.pl/oferta/tissot-t0636371603700-komplet-8977871967 Atlantic: https://allegro.pl/oferta/atlantic-seabase-chronograf-64455-nowy-pasek-bat-9260047930 Chętnie odpowiem na każde dodatkowe pytanie i tak samo chętnie poprowadzę konstruktywną dyskusję, zapraszam do kontaktu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.