Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamdem

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OMEGA SEAMASTER DIVER 300M 007 EDITION CO MYŚLICIE O TYM ZEGARKU ? CZY WARTO ? CZY W TYCH PIENIĄDZACH ZNAJDZIE SIĘ COŚ LEPSZEGO ?
 2. Cześć, Chciałem Was zapytać o to czy Waszym zdaniem zegarek to dobra inwestycja na przyszłość. Jeśli mam do wydania 40.000 pln to co byście polecili na zakup pod inwestycję - który z zegarków za 5-10 lat może zyskać na wartości ? Może temat dla wielu z Was zabawny ale dla mnie ważna sprawa i chciałbym żeby pytanie zostało potraktowane poważnie. Na ten moment jestem użytkownikiem zegarków za +- 5-7K PLN ale biorę pod uwagę zakup za dużo większy hajs Jeśli uważacie, ze budżet za mały i lepiej zainwestować w płyty OSB (podrożały o 300% w 4-5 miesięcy :)) to dajcie znać że z takim pieniędzmi nie ma szans na dobrą inwestycję.
 3. Chciałem Was zapytać co sąsiedzie i jakie macie doświadczenia ze sprzedawcami z chrono 24 ? czy osoby tam sprzedające faktycznie maja oryginalne produkty czy można się naciąć ? czy jeśli ktoś ma sporo pozytywnych opinii to można ufać ? ceny zegarków które mnie interesują są tam nie raz o 2-3 tys taniej niż w PLN. czy ktoś może podzielić się doświadczeniem lub wiedza na ten temat ?
 4. Panie i Panowie, Mam budżet, mam 2 zegarki które bardzo mi się podobają i każdy z nich mógłbym kupić. Chciałbym poprosić Was o doradzenie który waszym zdaniem jest lepszy pod kontem mechanicznym, jakościowym ale i też prestiżowym. Chodzi mi o te 2 modele: 1. Longines Flagship Heritage L4.795.4.58.0 2. Maurice Lacroix Pontos Day/Date PT6358-SS001-330-1 Dziękuję za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.