Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Mariusz0520

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żadnych dobrych wieści. Może chociaż ktoś ma zdjęcie takiego kompletnego mechanizmu?
 2. Dzięki. Szukam pomocy tutaj bo pewien znawca tematu podał mi już cenę remontu - była bardzo wysoka. Rozumiem że taka praca jest cenna ale nie jest na moją kieszeń. Pomyślałem więc ,że na własną rękę spróbuje skompletować ten mechanizm, zwłaszcza że jeszcze nie wiem co z nim zrobić. Za każdą radę będę wdzięczny.
 3. Brakuje też wag i wahadła czy istnieje jakiś sposób dorobienia tych elementów. Jeśli tak to jak się ze to zabrać. Chciał bym usprawnić ten mechanizm
 4. Przepraszam. Więc zacznę jeszcze raz. Posiadam taki mechanizm w którym prawdopodobnie brakuje koła zapadowego. Czy może ktoś wie w jaki sposób dorabia się takie koło? Nie chodzi mi o proces tworzenia koła tylko o to jak go zwymiarować żeby pasowało
 5. Czy ktoś może podpowiedzieć jak dorobić koło zapadowe do zegara wieżowego Eppner.
 6. To teraz pytanie co z nim zrobić? Szkoda sprzedawać a naprawa i dorabianie czesci pewnie bardzo drogie. W miejsce swojej pracy niema szans wrocic co więc z tym zrobić? W jaki sposób są wykorzystywane takie mechanizmy? Czy to jest zabytkowy mechanizm? Czy jest popularny? Można znaleźć jakieś rysunki i opis mechanizmu?
 7. Ciekawi mnie czy jest to do uruchomienia? Czy brakuje mu istotnych elementów? Co można z nim zrobić w takim stanie i jak to wykorzystać? "Z jakiej wieży wyrwany" nie mam pojęcia ale wiem gdzie został znaleziony, I raczej niema to związku z miejscem gdzie mógł pracować.
 8. Szukam informacji o zegarze eppner, ktoś może mi coś o nim powiedzieć?
 9. Witam wszystkich. Poszukuję informacji o starych zegarkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.