Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Nandez15

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obwod nadgarstka to 16,3 cm. Zdecydowanie częściej będę w stylizacji luźnej, więc zegarek, który określiłem (być może na wyrost) jako elegancki ma być odpowiedni do pracy (luźnej, brak twardego dress code), jakieś wyjścia na miasto, a jedynie sporadycznie może bym próbował go wkomponować w stylizacje garniturow a(kilka razy w roku, można odpuścić). Zegarek miejski miałby natomiast służyć jako zamiennik na wszelkie luźne wyjścia ze znajomymi,itp. Bardzo fajna rada co do kolorów tarcz i na pewno ja uwzględnie przy wyborach. Zgadzam się z Twoim zdaniem co do chronografów, sam początkowo byłem do tego niechętny, jednak z czasem dałem się przekonać. Prawdopodobnie sprawa zależy od konkretnego modelu i sposobu przedstawienia informacji Dziękuję za radę, choć raczej nie skorzystam. Wynika to trochę z mojego błędu w przedstawieniu eleganckiego zegarka. Ma to być zegarek na co dzień to takiej stylizacji luźniejszej (maksymalnie koszula), a sporadycznie jedynie garnitur. Miejski natomiast jest totalnie do wszelkich innych stylizacji, w tym z krótkimi spodenkami, itp. Garnitur noszę obecnie bardzo rzadko. Zgodnie z poleceniem zbadam jeszce oferty podanych na końcu firm. Wielkie dzięki. Szczerze mówiąc każdy z zegarków podanych przez Ciebie wydaje się ciekawy i większość zaczynam rozważać. Cenowo i wyglądowo wpasowują się w moje oczekiwania. Jedynie pytanie czy Festiny są dobre? Wydaję mi się, że na tym forum są negatywnie oceniane. Nie wiem czy ma to jakieś uzasadnienie czy tylko takie generalne narzekanie Także dziękuję za propozycję, choć do OLX nie mam zaufania osobiście i wolę trochę dopłacić kosztem teoretycznej pewności zakupu
 2. Jeśli chodzi o zegarki na co dzień to szczerze mówiąc już widzę tyle propozycji Waszych (za co bardzo dziękuję), że z pewnością nie będzie problemu z wyborem czegoś. Chciałem zapytać natomiast jeszce czy macie może jakieś propozycje co do eleganckich zegarków na brązowym pasku? Wiem, że niektóre z podanych przez Was są eleganckie, jednak ze względu na rozbudowane tarcze traktuje je raczej jako właśnie ta pierwsza kategoria ( na co dzień). Obecnie rozważam jedynie te dwie pierwsze propozycje z pierwszego postu. Macie może jakieś podobne propozycje ?
 3. Dzięki wielkie za bardzo ciekawe propozycje, rzeczywiście nie wiem czemu w ogóle nie zwracałem uwagi na modele Casio. Skoro polecacie to zakładam, że w zakresie wykonania / awaryjnosci Casio waszym zdaniem jest w porządku?
 4. Witam, Chciałbym się doradzić bardziej doświadczonych ludzi w zakresie wyboru zegarków. Budzet: około 1000 złotych na dwa zegarki (więc może być do 500 na jeden, 700/300, itp.) Cel: jeden zegarek miałby być bardziej elegancki, drugi bardziej na co dzień (miejski / sportowy ) Pasek: zdecydowanie preferuję zegarki z paskiem od zegarków z bransoletą Kolor paska: czarny lub brązowy Priorytety: najważniejsze, żeby zegarek mi się podobał (dlatego później przedstawię swoje typy). Równie ważna jest niska awaryjnosc i nierysowanie się szkła (na ile to możliwe w takich cenach) i ostatecznie jakas reputacja (w tej cenie głównie chodzi o wykluczenie marek krzak / podróbek). W odniesieniu do bardziej eleganckich zegarków rozważałem (skórzany pasek, bez zbyt skomplikowanych tarcz zegara i brak przesadnie dużej koperty): 1) https://www.zegarek.net/zegarki/citizen/zegarek_citizen_bd0041-03f.html?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdsH4b9hj8v4vSREbg_TNxNWM4uUNFwnHh6BAqQTnZf4BVOWH-ZG9pIaAu_2EALw_wcB 2) https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-aw1211-12a 3) (trochę mniej elegancki, może być też wybrany jako miejski) https://www.zegarek.net/zegarki-festina/zegarek-f20358-1?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdvfb8Ykk_Uq97Wff5fhCbhJ1CO7sx0-8pfphDS2E15Mup1fgE0GAXIaArSSEALw_wcB Jeśli natomiast chodzi o model miejski to a moim kręgu zainteresowań sa: 1) (korzystniej wygląda moim zdaniem na pozostałych zdjęciach) https://www.zegarek.net/zegarki-lorus/zegarek-r3a43ax9 2) https://www.zegarek.net/zegarki/festina/zegarek_festina_f20330-6.html Proszę o Wasze zdanie na temat powyższych modeli / marek, ewentualnie inne propozycje, rady czy inna pomoc. Jest to mój pierwszy wybór zegarka (ów), więc nie mam do końca pojęcia czym się kierować. Z wyglądu jak dla mnie najładniejsze sa: Eleganckie: 1>3>2 Sportowe; 2>1 Z góry dziękuję za jakiekolwiek wsparcie,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.