Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lucifer455

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. No dobrze Wielkie dzięki wszystkim za pomoc
 2. Więc sklep zostaje crazytime. Tylko miał ktoś do czynienia z CASIO G-SHOCK GA-2000SU-2AER? Chętnie bym posłuchał jakichś opinii kogoś kto miał już ten zegarek.
 3. Myślę, że wybiorę pierwszy. Jeśli chodzi o funkcje bardziej przemawia do mnie drugi. Ale bardziej podoba mi się pierwszy. Chciałem głownie spytać o awaryjność i żywotność tych modeli. Wiem, że te zegarki same w sobie są idiotoodporne ale różnie to bywa. A jeśli chodzi o sklep sprawdzałem takie strony jak kaktus czy crazytime. Dosyć blisko mam też time trenda ale cena przemawia za tymi pierwszymi.
 4. Dzień dobry chciałbym kupić swojego pierwszego G-shocka i mam pewien dylemat. Będzie to mój pierwszy zegarek a budżet mam w granicach 600zł i chciałbym spytać o opinie na temat tych modeli. CASIO G-SHOCK GA-2000SU-2AER GBA-800UC-2AER GA-100B-4AER Drugą sprawą jest sklep bądź sprzedawca, którego byście polecali do takiego zakupu. Przeglądałem oferty na stronach aukcyjnych, ale domyślam się, że większość to jakieś podroby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.