Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

polly

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. polly

    Perfumy

    Ten krem do kąpieli Prady ma doskonałą jakość jest niezwykle wydajny. Ogólnie bardzo dobry zestaw w dobrej cenie mój kosztował 270 w N.
  2. polly

    Perfumy

    deviles Karl Lagerfeld Kapsule woody jest cedrowo-mchowy jak najbardziej pasuje do leśnych typów
  3. polly

    Perfumy

    Kewinkorpyta Mam MB legend i wg mnie po 1h jest dość bliskoskórny ale trwałość około 7h. Do biura w sam raz, nikogo nie udusi, nie obrazi a nawet może się podobać. Sporo delikatnej lawendy, werbeny i jabłka dość bogaty ma skład ale jest tak zmieszany, że trudno to wszystko wyczuć. Dla mnie to klimaty lekko słodkawe/ciepłe, lekko zmienia się w czasie. Czasami go lubię. Mam na zbyciu butlę setkę z około 90ml.
  4. polly

    Perfumy

    brz Twój wybór Twoja/Wasza kasa i czas. Dodam tylko, że na perfuforum i tutaj pewnie też są ludzie którzy działają dobrym słowem na rzecz e-g i elnino, pewnie każda duża perfumeria internetowa ma swoich ludzi i płaci za dobre opinie. Z mojej strony to tyle już więcej nic nie napiszę na ten temat. Koniec
  5. polly

    Perfumy

    Solve - Laliqua hommage a l'homme widziałem na allegro odlewki a stacjonarnie nigdzie nie powąchasz przynajmniej ja nigdzie nie widziałem. Ten lalique pachnie spirytusową śliwką z fiołkami jak "słodko-kwiatowa" śliwowica ale potem całkiem elegancko w dodatku jakaś jasna skóra i tytoń trwałość do 6h. A pachnidełko raz mocno wpadło bo typ z allegro perfumy marzeń sprzedał mi CK euphoria intense które pachniały 30 minut a na pytanie skąd to ma bo zgłoszę to na policję odpowiedział, że pachnidełko mu sprzedało hurtem. Więc widzicie szkoda naszego czasu i pieniędzy. Tłumaczył się reformulacją heh Innym razem w empiku zamówiłem z beauty gallery D&G pour homme 125ml za 220zł i tez fake do zwrotu bo pachniał 1h. Z Elnino Encre noire 30 min trwałości i zwrot oczywiście a e-g to to samo. Podziękowałem tym perfumeriom za współpracę i teraz tylko reklamowane w tv.
  6. polly

    Perfumy

    Solve, jedyne wiarygodne perfumerie to te z reklam w TV i nie ma bata. Kupowanie w tych e butikach to na dwoje babka wróżyła. Ciekawe dlaczego te e szemrane sklepy tak łatwo przyjmują zwroty otwartych produktów i oddają kasę. Później zakładają nową folię i dalej w obieg a pusty psik startowy robi się jak ze sprayem odwracasz i ciśniesz atomizer aż psiknie powietrzem i dysza czysta. Kupuj chociażby na Notino. Różnice w kasie są niewielkie ale masz pewność i nie rozmyślasz czy masz fake. Zobacz na allegro tam są nawet Diory po 120zł i po 20 osób to kupuje haha niektórzy nawet chwalą.
  7. polly

    Perfumy

    Jeśli szukasz czegoś o wielu zastosowaniach w dodatku drzewnego, dobrze odbieranego przez otoczenie i panie to polecam D&G THE ONE edp lub Dior homme intense ten nowy bo pasuje nawet do trampek a ze swojej dawnej powagi pozostał jedynie sam początek otwarcia. Możesz zobaczyć też Chanel allure homme sport extreme jest ciepły przestrzenny mega trwały na mrozie wyczynia cuda i ciągnie ogon. Tylko e-glamour i elnino omijać łukiem bo stamtąd wszystko pachnie 3h a np Encre Noire 30min. Nie ma co kombinować i przeć na jakąś oryginalność szkoda czasu życia i pieniędzy a polecane na forach trudne zapachy często lądują na półce i rzadko będą używane. Człowiek nakupuje a potem ani to sprzedać ani używać. Kup coś pasującego do Twojego codziennego życia.
  8. polly

    Perfumy

    mnkn Londyńczyka masz tutaj :) https://allegrolokalnie.pl/oferta/burberry-london-for-men-edt
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.