Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikeone

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Myślę, że dobry kierunek Gdyby jeszcze tylko koperta nie była aż tak kanciasta, tylko miała bardziej okrągły kształt jak w tym T-rexie...
  2. Witam serdecznie, Poszukuję zegarka o wyglądzie zbliżonym (idealnie: takim samym) do Amazfit T-rex, tylko żeby nie był smartwatchem, ale miał fizyczne wskazówki + ewentualnie mały wyświetlacz na datę badź godzinę w formie cyfrowej. Poniżej zamieszczam zdjęcia tego T-rexa. Dodam, że przejrzałem już dziesiątki G-shocków, ale podobnej koperty jeszcze nie znalazłem. Wszystkie wydawały mi się troche przekombinowane, nazbyt napakowane tymi przyciskami, a ten z postu wydaję się być dość prosty i "skromy" w swojej militarnej formie. No i te G-shocki, które widziałem, miały zdecydowanie większą kopertę, zaś mój nadgarstek nie należy do największych.. Rozmiar tego T-rexa wydaje się idealny, większe koperty wyglądałyby już źle na mojej ręce. Co do koloru, to nie musi być zielony, może być czarny, ciemno szary, etc. Inne pożadane cechy poza wyglądem: - mechanizm kwarcowy - koperta z tworzywa, 46 - 48 mm - pasek silikonowy (lub jakiś gumowy, byle miękki i łatwo zmywalny) - cena do 500 zł Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek sugestie, podpowiedzi. Dzięki!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.