Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duke48

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobre pytanie Iza. Koniakowe wysokie buty, szare spodnie, czarny płaszcz. Tartanowa marynarka też wchodzi w grę. Moderatorze, to może jakiś bug, bo edytowałem już istniejący post w którym się rozpisałem okrutnie, a potem on zniknął, zdarza się.
 2. Patrzyłem na nie też, ale za bardzo przypominają mi typowe zegarki, aspekt prześwitywania tych 3 z pierwszego postu przypadł mi do gustu. DO moderatora: niczego nie reklamuję, te ciuchy które wrzuciłem praktycznie każda jest z innego sklepu,w tym część musi być zamawiana z UK, bo w Polsce tego nie ma.
 3. Dostałem zdjęcia złotego https://i.postimg.cc/mkBgWdbn/foto-1.jpg https://i.postimg.cc/MH5K6yHp/foto-2-1.jpg https://i.postimg.cc/c1BJBNhG/foto-3.jpg moderator wyciął mi posta z masą zdjęć, dodam tylko zdjęcia niebieskiego:
 4. Wbrew powiedzeniu o gustach dyskutuje się non stop i jestem ciekawy innych gustów. Dawno nie miałem nowego zegarka i dlatego postanowiłem się zarejestrować na forum. Przypadła mi do gustu nowa seria Festiny Skeleton i mam problem, bo z reguły wiem, która wersja kolorystyczna mi się najbardziej podoba, a tu podoba mi się każda, jedyne co zastanawiam się czy złota nie jest za bardzo odpustowa, choć brak rzeczywistych zdjęć złotego modelu. Z drugiej strony może to złota wersja jest najciekawsza, bo czarny kolor ukrywa detale wzornictwa. Opinie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.