Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

craxxi

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. A co sądzicie o FREDERIQUE CONSTANT? Spodobał mi się ten model: https://wkruk.pl/zegarki/frederique-constant/zegarek-frederique-constant-slimline-classics-automatic
  2. Cześć, Wygrałem w pracy bon na 4 tys zł który mogę wykorzystać w sklepach: Apart, W.Kurk, Yes. Pomyślałem, że jest to dobra okazja na zakup pierwszego fajnego zegarka. Czy w tych sklepach za cenę do 4,5 tys zł (mogę coś dołożyć jeśli faktycznie mi się spodoba) znajdę coś porządnego? Moje wymagania: - mam bardzo szczupły nadgarstek dlatego wielkościowo raczej mniejszy jeśli chodzi o rozmiar - z powyższych względów preferuję pasek skórzany - podobają mi się raczej jasne koperty i nie lubię złotych wstawek - lubię przedmioty z "duszą" więc super gdyby był mechaniczny - pasujący do stylu business casual Wstępnie rozpoznałem, że największy wybór sensowych zegarków jest chyba w W. Kruk. Czy możecie coś doradzić?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.