Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baldur

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Oj, stary. Żeby znaleźć dobrą okazję jeżeli chodzi o Rolexa czyli oryginał w cenie znacznie niższej niż jego wartość to potrzeba chyba cudu. Poszukaj Omegi, firma równie popularna a zegarki tańsze.
 2. Dzięki, a taki był ładny i amerykański. Sprzedawca taki milutki, mówił, że jasne, wyśle foteczki, itd. Dzięki jeszcze raz.
 3. Wiesz, opinie Allegrowiczów mogą jeszcze nic nie znaczyć. Podejrzewam, że większość nie zna się na zegarkach tak jak ludzie na tym forum. Dlatego pytam bardziej doświadczonych.
 4. Korzystał ktoś z usług tego sklepu? Jak myślicie, są godni zaufania i sprzedają tylko autoryzowany towar, w pełni oryginalny i sprawny towar? https://allegro.pl/oferta/eterna-artena-2525-53-11-1725-9842533995 Dane firmy to: Bolesław Pączyński Bolesław Pączyński Mister Tik Tak Osiedle Słoneczne 11/2 11-010 Barczewo
 5. Trzeba przyznać, że robi wrażenie i wykonany jest perfekcyjnie. Oryginał?
 6. Witam, mógłbym prosić o potwierdzenie czy ta Omega jest prawdziwa czy nie? Z góry dziękuję.
 7. Dzięki za radę, ale jednak zrezygnowałem.
 8. Jedna odpowiedź jednak nie wystarczy, bo jeszcze popytałem i 2 opinie wskazują że to oryginał, jedna osoba z kolei twierdzi że nie. Mam nadzieję, że to rozumiesz, chcę rozwiać wątpliwości.
 9. Witam, podróbka czy oryginał? https://allegrolokalnie.pl/oferta/tag-heuer-formula-1-chronograph-z7u
 10. Czy jest to oryginalny zegarek Tag Heuer czy lepiej sobie odpuścić i nie zaczynać licytować? https://allegrolokalnie.pl/oferta/tag-heuer-formula-1-chronograph-z7u
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.