Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

godzinilla

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki, to poszukam czegoś na 1,8 i na 2,0. Te na 2 mm powinny być lepsze, bo trzpień też powinien być grubszy więc mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie jakiś luz w uszach. Dzięki!
 2. Super, poproszę! U Ciebie taki problem nie występuje? Dodam, że mój majtek fabrycznie był na bransolecie (jeżeli miało by to mieć jakieś znaczenie). Znalazłem coś takiego: https://czasownia.pl/pl/p/Teleskop-szwajcarski%2C-Stalowy-1%2C8mm%2C-20mm/4877 lub https://czasownia.pl/pl/p/Teleskop-szwajcarski-Elegance%2C-Stalowy-1%2C8mm%2C-20mm/3984 Wg pomiarów moich aktualnych teleskopów: teleskop (większy) grubość 1,8, mocowanie 1,4 / 0,8 (kołnierz/czubek) teleskop (mniejszy - nowy) grubość 1,8, mocowanie 1,5 / 0,8 więc jest to o tyle dziwne, że ten "nowy" strzela mimo szerszego kołnierza, a stary nie. Aczkolwiek stary ma trochę inną konstrukcję, z jednej strony ma jeden kołnierz, z drugiej ma dwa. Nowy ma po obu stronach dwa kołnierze.
 3. No to właśnie tak mi doradził, że to ten dokupiony teleskop głównie strzela... Może zapytam tak: polecicie kogoś w Rzeszowie? Kupowałem u zegarmistrza w DH Pionier, ale nie obsługiwał mnie ten pan co zwykle więc pewnie w tym główny problem, bo chłopak widać było, że się mało orientował... Pytam o teleskopy sądząc, że do majtka wchodzą jakieś specyficzne, konkretne wymiary
 4. Cześć. Potrzebuję dokupić nowe teleskopy do mojego majtka. Aktualne są chyba za małe (jeden mam od zakupu, drugi wymieniałem bo był uszkodzony i też jakby za mały dlatego sądzę, że oba nie były oryginalne) ponieważ gdy noszę zegarek (aktualnie na single nato) i naprężę nadgarstek to słychać takie klikanie - końce teleskopów mają luz w gniazdach w uszach, bądź są po prostu nie dopasowane konstrukcją/rozmiarem. Dlatego też szukam jakichś solidnych teleskopów, w których to zjawisko nie będzie występować. Zegarek noszę w sumie tylko na paskach przewlekanych. Proszę o poradzenie czego szukać i ewentualnie gdzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.