Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

biskup01

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by biskup01

  1. Witam. Trochę to trwało, sprawy zdrowotne odciągneły mnie od szukania zegarka, ale dzięki poradom forumowiczów udało mi się kupić zegarek który przypadł mi do gustu i nie zrujnował mi portfela. Wybór padł na japończyka 😋 Citizen AN3600-59L (nowego). Nie mogę co prawda znależć zbyt dużo informacji o tym modelu ale wierzę że marka zrobi swoje 🤞 Zegarek myślę że leży na ręce dużo lepiej niż Festina, wrzucę fotki do porównania. Dzięki za pomocne rady.
  2. Dzięki za podpowiedzi ,tym bardziej że od początku miałem wątpliwości. Poszukam czegoś mniejszego ale problem z tym że podoba mi się design Festiny chrono ale firma ta robi same duże chronography. Macie może jakieś inne propozycje mniejszych zegarków , ale o podobnej stylistyce ? Cena używanego do około 130 € (600 zł). Pozdrawiam.
  3. Witam wszystkich forumowiczów. Od dawna podobają mi się zegarki typu chronograph i nie wiem czemu przypadły mi do gustu zegarki marki Festina. Na forum nie jest to zbyt popularna marka lecz seria Chono Bike ma kilku zwolenników. Mam możliwość kupna modelu Chrono Bike f16527 w niezawyżonej cenie 100 € lecz mam jedną DUŻĄ wątpliwość: jego rozmiar koronki to 46 mm ,lug to lug 56 mm. Mój nadgarstek ma 17,5 cm ale tylko 58 mm szerokości patrząc od góry. Kolega dał mi możliwość przymierzenia tego zegarka i poniżej zamieszczam jego fotki na mojej dłoni, proszę o Wasze obiektywne opinie bo chciałbym wiedzieć czy nie wygląda to komicznie . P.S. Jestem dużym chłopcem 🙂 182 wzrostu , 100kg , szeroka klata i tylko ręce zbyt chude.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.