Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zagub1ony

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dziękuję za odzew. Ten Casio mi się bardzo podoba. Nie wiem tylko czy kobiecie podejdzie. Aczkolwiek, nie znalazłem go na żadnej ze stron. Szukałem raczej czegoś w kolorze różowego złota. Wiem, że taka barwa jej się podoba. Poniżej wrzucam moje typy, które według zdjęć na ręce wyglądają naprawdę ładnie. Są takie "delikatne". Z Larsa Larsena i Skagena na razie nic nie wpadło mi w oko.
  2. Witam Szanowne grono, poszukuję zegarka dla swojej wybranki. Zegarek będzie używany raczej sporadycznie - jakaś kolacja, wyjście z koleżankami itp. Na co dzień nosi banda ze względu na wygodę i specyfikę pracy. Kompletnie nie znam się na zegarkach, stąd mój post. Od siebie dodam fakt, że został mi kiedyś ofiarowany zegarek marki Fossil. Noszę go już ponad 8 lat i nie licząc dwukrotnej wymiany baterii nic się z nim nie działo. Stąd zacząłem swoje poszukiwanie od tejże firmy, Po przeczytaniu kilkudziesięciu postów i opinii, dowiedziałem się, że lepszym wyborem będzie Lorus. Proszę o pomoc w wyborze. Czy pomijając kwestię estetyki moich typów jest coś na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę? Budżet do 350 zł.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.