Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Clementynka

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Clementynka

 1. No to rodzynek wyjątkowy😂 mądrzejsza o źdźbło wiedzy będę unikać "unikatow". Dziękuję Panie Piotrze za zaangażowanie. Dobrej nocy
 2. Spotkalam się dwukrotnie zwierzęcym motywem gongu szperając w grafikach, tego nie znalazłam. Nawet się nie przygladnelam, zdążyłam zrobić foto jak poniżej. 1767 chybił trafił ... dalej nie widzę, ani juz nie pamiętam . Czyli mogę szukać na końcu internetu nawet... sugestia składaka?
 3. Spotkalam się dwukrotnie zwierzęcym motywem gongu szperając w grafikach, tego nie znalazłam. Nawet się nie przygladnelam, zdążyłam zrobić foto jak poniżej.
 4. Źle "ulokowane" zapytanie w kategorii forum. Wiem Wiem. Zorientowałam się po fakcie... wybaczcie, nie linczujcie;) Dziękuję za odpowiedź .
 5. Witam serdecznie, wpadł mi w oko taki oto egzemplarz. Niestety nie widzę go w katalogach lub najzwyczajniej nie jestem w stanie się dopatrzeć. Czy ktoś z Państwa posiada lub byłby uprzejmy podzielić się wiedzą na ten temat. Natknęłam się na "myśliwskie " egzemplarze innego rzemiosła lub składaki niestety tego nie spotkalam. Z góry dziękuję za "wskazówki ";)
 6. Dziękuję serdecznie, czy powinnam sfotografować ktorys element szczegolniej?
 7. Dziękuję za odpowiedź, w jaki sposób mogłabym uzyskać szersza wiedzę o pochodzeniu w takim razie? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.