Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kabatesku

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wszystkim za opinie. Co prawda trochę już czytałem różnych opinii na temat tego zegarka ale jestem ciekawy jak w Waszej opinii wypada w porównaniu z powyższymi. Chodzi o zegarek firmy Roamer: https://momentum24.pl/pl/p/Roamer-Vanguard-Chrono-II-975819-41-05-90/843 Czy ktoś może może ma ten zegarek i jest z niego zadowolony?
 2. Moim zdaniem zegarki do 45 mm wyglądały dobrze nie miałem okazji mierzyć ani nosić nic większego. Jeżeli chodzi o szkło szafirowe to miałem do tej pory jeden zegarek ze szkłem szafirowym ale niestety nie wytrzymał za długo ponieważ spadł na płytki i to był koniec tego szkła. Przyznam szczerze, że właśnie nie mogę zdecydować się między Bulovą a Zeppelinem. O ile Bulove widziałem wyżej w klasyfikacji zegarków (chociaż nie wiem czy dotyczyło to też modeli w moim przedziale cenowym) o tyle o Zeppelinach opinie są bardzo podzielone. Zależy mi na kwarcu ponieważ często zapominam zegarka i nie noszę go codziennie a ustawianie godziny za każdym razem gdy go zakładam jest dla mnie kłopotliwe.
 3. Bardzo dziękuję za odpowiedź 😊
 4. Witam, Poniżej 3 zegarki, które wpadły mi w oko. Tissot Chrono XL dobrze się kojarzy ale podobno mechanizm w tym modelu jest gorszej jakości. Zeppelin 76802 fajna stylistyka i Ronda (podobno dobrej jakości w naprawiana) i Bulova Classic 96B288 marka wyżej w chierarchi ale pytanie czy ten model warty uwagi. Bardzo Was proszę o opinie o poniższych zegarkach i podpowiedź, który z nich wybrać. Poniżej przykładowe aukcje z Allegro. https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-zeppelin-7680-2-10591518199 https://allegro.pl/oferta/chronograf-tissot-t1166171605700-10616281912 https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-bulova-classic-96b288-10891225070
 5. Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu śledzę forum i pogłębiam swoją wiedzę o zegarkach. Stwierdziłem, że najwyższy czas dołączyć żeby czasem móc zadać pytanie doświadczonym forumowiczom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.