Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbig Tastowski

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziękuję, ta odpowiedź rozwiała moje wątpliwości! Polski dystrybutor mówi o hesalitowym, niemiecki o mineralnym (K1?) jednak mimo to jutro planuję przymierzyć tego Zeppelina a jeżeli los i dostępność pozwoli zostanę posiadaczem wersji z automatem Miyota 9015 lub w ostateczności kwarcowej. Dziękuję wszystkim za propozycję i porady dla "Świeżaka" w świecie czasomierzy.
  2. Citizen ładny kolorystycznie ale stylistka wskazówek w modelu nie przemawia do mnie niestety jednak pięknie dziękuję za odpowiedź. Bardzo interesujący Tissot, szczególnie PR100 w niebieskim wariancie wydaje mi się interesujący. Problemem jest też, że przeglądając propozycję okropnie zachorowałem na tego Zeppelina... Piękny, stylistka wskazówek, nietypowy kolor tarczy (nie tego szukałem prawda? 😁) Szkło hesalitowe całkowicie dyskwalifikuje go jako zegarek codzienny? (w porównaniu np. do szafiru Tissota? )
  3. Witam serdecznie, z racji presji czasu i preferencji przymierzenia zegarka przed zakupem załączam kilka typów które poglądowo wpadły mi oko - linki na stronach które mają salony w mojej okolicy i mam szansę na kupno z przymiarką (ograniczenie czasowe zakupu +- do 2/3 września) Jestem skłonny "delikatnie" przekroczyć zakładany budżet i dołożyć do sprzętu który posłuży mi dłuższy czas o ile zalety i różnice Waszych propozycji mnie ku temu skłonią (przekroczenie budżetu na rzecz lepszego szkła lub mechanizmu) Obwód 18/19 cm więc szukam raczej czegoś niezbyt wysokiego i odznaczającego. Zegarek elegancki/klasyczny - do użytku codziennego - pracy, stroju raczej eleganckiego, czasem garnituru. Mechanizm: preferowany kwarcowy (nie oponuję nad mechanicznym jednak pierwszy zegarek = różnie może być z obsługą/koszt serwisu itp.) Wskazówki: 2 lub 3 Datownik - dosyć istotny i preferowany (pozostałe funkcje nieistotne lub zbędne) Zegarek nowy - budżet nieprzekraczalny 1000 PLN, preferowane przedział 600-800 PLN. Kolor tarczy - niebieski/czarny choć w przypadku ciekawej stylistyki i połączenia/kolorystki wskazówek biały też staje się opcjonalny. Pasek - skórzany - bransoletka nie kojarzy mi się zbyt komfortowo czy elegancko. Wodoodporność mało istotna - choć nie zamierzam unikać napotykanych warunków atmosferycznych Zakup preferowany z możliwością przymiarki i ew. odbioru do 2/3 września.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.