Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Rafallllcz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. Witam ponownie. Dotarł do mnie zegarek jest co prawda na chodzie ale wypada koronka i się spoznia . Jako że jest to mój pierwszy zegarek tego typu to bardzo się zdziwiłem jego rozmiarów mianowicie nie spodziewałem się takiego małego zegareczka . Wstawię zdjęcie mechanizmu . Co powiecie na temat tej zdobyczy .?
 2. Oooo faktycznie nawet nie zwróciłem uwagi . Trafne spostrzeżenie 😁👍
 3. Jak przyjdzie mi ten nabytek bo we wtorek dopiero Pani go wyśle . To jak będę go miał zrobię zdjęcia środka i pokarze wam . Ocenicie czy jest z nim w miarę ok . Będzie to mój pierwszy zegarek nie na baterie .
 4. Tak zegarek jest na chodzie cena poniżej 100. A środka zegarka nie mam jak zobaczyć bo Pani która go sprzedaje mówiła że nigdy nie był otwierany i nie wie jak to zrobić .
 5. Jak przyjdzie donie ten zegarek to wstawię zdjęcie wnętrza
 6. Witam . Jestem zupełnie zielony w sprawach zegarków . Natrafiłem na taką ofertę . Bardzo mi się podoba i wiem że byłby do odnowy ale jednak ma coś w sobie . A tak poza tym to też na forum jestem nowiutki i witam wszystkich doświadczonych i wprawionych w temat zegarków . Mam nadzieję że widać zdjęcia . Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Czy jest oryginalny i w ogóle jakim jest stanie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.