Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gary37

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam serdecznie wszystkich miłośników czasomierzy , Bardzo będę wdzięczny za informację o moim zegarku . Nie jestem pewien ,czy jest to pasówka ,czy oryginalny Portugalczyk , Zegarek cal 73 42mm bez koronki (czyli linia Portugalczyka ) koperta w 14 k złocie . Prawdopodobnie pochodzi z 1939 r (ale nie jestem pewien ) Nr mechanizmu 904696 zgadzają się też z tymi numerami na kopercie ,jest też wiewiórka . Miałem już wcześniej podobny zegarek o tym rozmiarze i też w złocie tylko tamten miał cal 95 i koperta miała punce i znaczek scafusia. Drugiego takiego nie spotkałem . Proszę o informacje czy może :perełka :
  2. Witam serdecznie . Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Zegarek zakupiłem w Hiszpanii kilka lat temu. Mechanicznie jest w idealnym stanie,mechanizm czyściutki . Wizualnie też jest ok. Sprzedający nie znał historii zegarka . Trochę poczytałem o marce i produktach . Wielokrotnie szukałem gdzieś na świecie jakiegoś podobnego modelu ,jednak be robiony n atamten rynek ,z skutku.Współczesne są bardzo drogie . Nie wiem jak mam traktować ten mój. Ktoś ,kto teoretycznie zna się na zegarkach ,powiedział mi ,że zegarek to podróba H.M i jest wart tyle ile złota koperta. Nie wiem co o tym sądzić. Sądzą po tych znaczkach na tarczy wygląda jak język arabski ,może był. Dekiel też jest sygnowany od środka H.M. Może ktoś widział podobny zegarek lub wie coć więcej ,to byłbym bardzo wdzięczny , Pozdrawiam
  3. Witam wszystkich miłośników zegarków , jestem nowym członkiem forum i chciałbym przystąpić do waszej grupy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w uzyskaniu jakiejkolwiek informacji na temat mojego zegarka HY.MOSER , jest ona tak niszowa , że gdziekolwiek ciężko znalezc coś na jej temat. Prosiłbym o informację odnośnie wieku zegarka , rodzaju mechanizmu i może czegoś więcej. Pozdrawiam wszystkich Grzegorz .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.