Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adrian4514

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
  1. Po wielu przemyśleniach i analizach stwierdziłem że DW-5600 i F-91W to najciekawsze co jest z cyfrowych Casio. DW-5600 odrzuciłem bo trochę boję się tego rozmiaru i cena robi swoje więc kupiłem F91W i jestem bardzo zadowolony 😊 Tak jak chciałem w ogóle nie czuje że mam coś na rękach i nawet z podświetleniem nie ma żadnych problemów o których dużo się mówi w internecie. W największych ciemnościach bez problemu mogę sprawdzić godzinę,nie wygląda to tak ładnie jak w F-105 ale jest w pełni czytelne. Teoretycznie to W-59 i F-105 są dużo lepsze (Wodoodporność,podświetlenie) ale ich wygląd w ogóle do mnie nie przemawia i nie czuje w nich żadnego charakteru. Po wpisach o kostce zacząłem o niej więcej czytać i trafiłem na bardzo ciekawy filmik przez który mimo słabej znajomości angielskiego miałem dużą zagwozdkę czy może jednak nie DW-5600. Myślę że jak za kilka lat powycieram i wymęczę mojego F-91W to następny będzie już DW-5600. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc 🙂 https://youtu.be/GgOyag3Ukow
  2. Dzień dobry,planuje zakup taniego zegarka cyfrowego który będzie mi służył w pracy (Produkcja),pracach przy domu i ogólnie tak na co dzień (Zakupy itp) bo denerwuje mnie już sprawdzanie godziny na smartfonie (Zwłaszcza jak dłonie nie są czyste). Zależy mi na tym żeby zegarek nie był duży bo nie podobają mi się grube,mocno odstające zegarki i wydają się nie praktyczne (Można o coś zaczepić,kłopot przy ubieraniu grubych swetrów,bluz itp)..Nie musi być wytrzymały bo oprócz deszczu i ryzyka zalania przy myciu rąk nie będzie żadnych ciężkich warunków.Aktualnie najbardziej podoba mi się klasyk F-91W i AE-1200WH-1AVCF. Są jeszcze jakieś ciekawe modele z takich które nie są przesadnie grube/odstające? Przeglądając sklepy internetowe łatwo się w tym pogubić bo jest tych sklepów dużo i nie każdy ma wszystkie modele. Gdyby cena nie grała roli to brałbym DW-5600.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.