Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piter29

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    22
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

234 profile views
  1. To znaczy kolega Perpetuum mobile rozłożył mnie na łopatki z tą alternatywą dla longines spirit. Jak ogarnąłem temat To się zakochałem w tym Sikorze. Cena dwukrotnie wieksza ale chyba warto.
  2. Kolega memphis 2 rozwalił mnie na łopatki dozbieram ,poczekam i bedzie longines spirit 37mm Mało tego 🤤🤕🤒😵znalazłem jeszcze omegę Tylko cena 😬🙄 pytanie ,czy sie opłaca tyle wydać skoro longines też chronometer Nie no z tą omegą to się troszkę rozpędziłem 🧯
  3. Murph jest za 950 euro pasek + bransoleta a laco na selicie pasek + bransoleta 1400 euro
  4. Jeszcze się zastanawiam którą lepiej zapiąć hmm🧐 https://unclestraps.com/en-de/collections/hamilton/products/executive-bracelet-hamilton-murph
  5. Witam ponownie po burzliwym poszukiwaniu, biorąc pod uwagę opinie i rady zarówno wszystkich na forum, jak i przeróżnych recenzentów zdecydowałem że dorzucę troszkę 🤫 i zakupię Hamilton murph 38mm I do tego kupuję od razu bransoletę uncle Jeszcze się zastanawiam którą lepiej zapiąć hmm🧐
  6. Witam ponownie dziś oglądałem dwa kolejne zegarki 🤕 jestem już troszke zmęczony . Bardzo proszę wszystkich i każdego z osobna o opinię na temat marki Laco. W sklepie starsza pani nie wiele miała do powiedzenia😅 Czy sama marka w waszej ocenie jest godna polecenia ,jeżeli tak to Który z tych dwóch modeli ładniejszy. Każda opinia na wagę złota .Pozdrawiam Czy może jednak hamilton😓
  7. Dzięki wszystkim za podpowiedzi, nadal nie wiem do końca co wybrać, dziś wpadl mi w oko hamilton w dobrej cenie 460 euro,nie wiem tylko jak z servisem werka h10
  8. Devil diver bardzo mi się podoba ,trochę mnie wielkość przeraża 44mm
  9. A co sądzicie o tych dwóch automat jest tanszy niż quartz hmm Quarz z pływającą wskazówką za 429 euro ,automat 229euro nurki z tej firmy troszkę za duże Revue thommen faktycznie troszkę za duży
  10. Dzieki wszyskim bede szukał dalej
  11. Moze ktoś coś poleci moze hamilton?
  12. Kurcze wlasnie podoba chyba w tej cenie nic lepszego nie dostane
  13. Witam wszystkich ,mam prosbe odnośnie jednego modelu zegarka i samej firmy. Czy warto kupić revue thommen diver . Cena około 2500zl przeceniony z 5500 zl dodaje zdjecie
  14. 😳 Panowie jak macie cos jeszcze to dawajcie Mido ppiękny, Christopher Ward wow... jestem zaskoczony jak ktos jeszcze coś wrzuci... napewno trochę czasu zejdzie zanim podejmę decyzję.
  15. Jeżeli chodzi o cyferblat to bardzo mi się podobają właśnie te powyżej, niebieski z teksturą. Rozmiar 42 mm max , minimum 39 mm i koniecznie bransoleta. Cena do 8 tyś. Polskich złotówek . Pozdrawiam Ok 9 tyś max 🙄
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.