Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Drzewan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuję, najlepiej całego balansu do Doxy. Szkoda żeby taka ładna sztuka leżała w bezruchu.
 2. Po wielu próbach skompletowania opracowania ze szczątków znalezionych w Internecie, odnalazłem kontakt do autora tego świetnego opracowania. Za zgodą na udostepnianie wydanej przez autora, który niestety ostatni razem był na forum 10 lat temu dodaje link do rozszerzonej wersji opracowania. Życzę przyjemnej w lektury. Pliki są spakowane w formacie .ZIP całkiem sporo tego bo ponad 1gb. https://drive.google.com/drive/folders/1adkZrUXrKC3gVDAt-fl1-O5rvdQMEOzk
 3. Dziękuję za link. W książce faktycznie jest delikatny opis jednak nie zaspokoiła mojej ciekawości. Czy czymś się różnią poszczególne modele nadal nie wiem.
 4. Dekiel wygląda tak. Jesteś mi w stanie powiedzieć jaki to mechanizm i czy wskazówki są jakoś łatwo dostępne? Dla mnie wygląda na AS1604 ale ja odkrylem zegarki mechaniczne 3 miesiące temu.
 5. Chciałbym dowiedzieć się coś o tym Atlanticu. Oryginał czy jednak składak? czy mechanizm jest odpowiedni?
 6. Cześć, przetrzepalem kilka tematów jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Co konkretnie oznacza czerwonym napis na tarczy Worldmaster tj. PRIME, ORYGINAL czy SUPER DE LUX? Jest to jakieś oznaczenie sugerujące jaki jest wewnątrz mechanizm lub wersja mechanizmu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.