Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

lukkasz13

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
  1. Dziękuję za odpowiedź. Prawdopodobnie będę wydłużał gwarancję, więc zostanę przy sklepie specjalizującym się w sprzedaży zegarków.
  2. Czy ktoś z Forumowiczów kupił może zegarek w hurtowni domline.pl? Chciałbym nabyć w najbliższym czasie G-Shocka, a tam jest bardzo bogata oferta. Model, który mnie interesuje jest ponad 200 zł. tańszy niż w sklepach specjalizujących się w sprzedaży zegarków. Jedyny minus to czas oczekiwania. Czy chodzi o to, że nie trzymają tego na stanie i dopiero zamawiają bezpośrednio u producenta, stąd tak dobra cena (odchodzą koszty magazynowania)? Gdy zapytałem sklep z zegarkami, w którym kupowałem do tej pory czy może zaproponować mi zbliżoną cenowo ofertę ze względu na moje poprzednie zamówienia (wolałbym kupić od nich), nadal wychodzi o 130 zł. drożej. W tej cenie mogę dokupić kilka pasków do tego modelu. Otrzymałem wytłumaczenie, że sprawdzili domline.pl i nie są oni "(...) oficjalnym przedstawicielem marki i nie można liczyć na wsparcie głównego serwisu" jak również "(...) nie ma gwarancji odnośnie oryginalności produktu". O ile jestem w stanie zaakceptować pierwsze stwierdzenie, chciałbym dopytać czy to w ogóle możliwe, aby tak duża hurtownia sprzedawała podrobione produkty i lepiej nie ryzykować?
  3. Dobry wieczór! Mam na imię Łukasz i bardzo miło mi dołączyć do KMZiZ. Od niedawna rozbudowuję swoją kolekcję zegarków korzystając również z porad zamieszczonych tutaj. Preferuję mechanizmy kwarcowe, aczkolwiek posiadam też pojedyncze automaty oraz z naciągiem ręcznym. Ogólnie jestem osobą, która woli czytać niż aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forach. Pozdrawiam, Łukasz
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.