Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

viciu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by viciu

 1. 330, czyli czysta czydzieści. Jeno paruje po kąpieli szkiełko i nie wiem, co z tym trzeba będzie zrobić...
 2. Jezuskowi przeszło pod pachą. Zresztą, Jezusek nie smigałby w akwalungu, jeno pieszkom po powierzchni. Najbardziej w tej amfibii podoba mi się kolor tarczy... Bardzo zacny bursztynowy.
 3. Do tego właśnie cholernik ma służyć. Od święta mam podziadkową Delbanę (wszędzie się chwalę), a na uroczystości też podziadkowego Cornavina chyba.
 4. 322. Rocznik, według papierów, 2012. Ma być zegarkiem codziennym. Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
 5. Dołączę do zachwyconych Panem Jankiem z Ceramicznej. Zaczęło się od skrócenia bransolety w Amfibii, skończyło na obietnicy wizyty z Komandirskim. Człowiek nie tylko skomentuje zegarek ("O, takiej pomarańczowej ładnej jeszcze nie widziałem!"), to komentuje na bieżąco, co robi, jak postępować z zegarkiem, gdzie najlepiej nosić... Dla laika jest nieoceniony. Ceramiczna 5, Tarchomin. Będę zaglądał w razie potrzeby. Dzięki Wam za namiary! Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
 6. yasiooo, niech Ci Zegarmistrz Światła Purpurowy w kolekcji wynagrodzi. Dzięki wielkie!
 7. Ave! Znalazłem gdzieś w domu takie coś: Oprócz tego, że to Komandirskij, i że trza go regulować, nie wiem nic więcej. Może fachowcy mnie wspomogą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.