Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pancurski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pancurski

 1. Wczoraj przechodziłem obok zegarmistrza (róg Szopena i Okopowej), regulacja 20 zeta, zegarek trzeba zostawić na jeden dzień. Pewnie podskoczę tam w poniedziałek i zostawię.
 2. zastanawiam się nad paskiem Rhino z timefactors, ale mam pytanie, czy są takie paski ale bez nosorożca ? --------------- okej, już wszystko jasne, nie wiem jak ja oglądałem oferte tych pasków
 3. W zasadzie wszystko jedno gdzie pójdę, żeby był solidny zegarmistrz i miał chronokomparator :] Jeśli zegarmistrz na rogu Narutowicza i Konopnickiej to Batyra, to nie wiedziałem, że ma tam serwis autoryzowany seiko. Byłem u niego ze dwa lata temu z zegarkiem Timex.
 4. Pytanie jak w temacie, gdzie warto zanieść mechanicznego automata Seiko do regulacji chodu. ps. zegarmistrz z którym miałem cokolwiek dotychczas do czynienia to ten przy rogu Narutowicza i Konopnickiej (nazwiska już nie pamiętam) pozdr. Paweł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.