Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Król-net

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Król-net

 • Birthday 11/01/1982

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pasekdozegarka.com.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Praktycznie wszystkie paski produkowane są w tej sposób, na zewnątrz cienka warstwa skóry a w środku jakieś wypełnienie. Oczywiście różnią się jakością skóry i materiału pogrubiającego ale generalnie przy masowej produkcji taką budowę się stosuje. Nawet modele powyżej kilkuset zł tak są uszyte. Wyjątkiem będą paski Hand Made które można zobaczyć na łamach tego forum.
 2. Zegarek jest bardzo masywny, musisz też takiego paska szukać. Z prawdziwego krokodyla może być ciężko i bardzo drogo
 3. Jeśli wskazówki na małych tarczach są pomarańczowe to propozycja zodiak7 jest dla mnie zdecydowanie trafiona. Czarny pasek z pomarańczowym przeszyciem. Może być jakaś imitacja krokodyla z taką nitka, trochę klasycznie ale i też sportowo.
 4. Możesz założyć grubsze teleskopy. Cienkie, przy węższym pasku mogą się lekko wyginać i wypinać z koperty.
 5. Podobny wydaje się być pasek Timex P2P495 - o ile oczywiście szerokość 20 mm bezie odpowiednia.
 6. Akurat Nato jest specyficznym paskiem, który po zapięciu, z racji tego że jest przełożony przez teleskopy trochę się na nich klinuje. Dzięki temu mimo mniejszej szerokości niż szerokość mocowań, zegarek się nie przesuwa (opinia jednego z moich klientów, wybrał pasek węższy bo mu się spodobał a tylko w takiej szerokości był dostępny). Osobiście zawsze doradzam jednak pasek o wymaganej szerokości....ale z braku laku....Nato...węższe jest możliwe
 7. Zgłosiło się pięciu chętnych, osoby które przesłały mala a nie napisały tego na forum bardzo proszę o zamieszczenie wpisu na forum. zamykam listę
 8. Witam forumowiczów, W lutym 2010 roku zorganizowaliśmy mały test pasków JVD. Obecnie wprowadzamy do sprzedaży kolejną nową markę pasków i tak jak poprzednio chciałbym zaproponować podobną akcję. "Chciałbym przekazać pięć pasków dla celów "testowych". Pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie maila (sklep@pasekdozegarka.com.pl)otrzymają za symboliczną złotówkę wybrany w sklepie pasek TEKLA. W zamian oczekuję jedynie rzetelnej opinii o tych paskach. Osoby które się zdecydują prosiłbym o wystawienie opinii na forum po zakupie (jakieś uwagi, spostrzeżenia co do paska) oraz ponowny komentarz po jakimś czasie noszenia. Zapraszam "
 9. Zniżka klubowa obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie. W listopadzie mamy okres promocyjny i wszystkie ceny zostały obniżone - nawet o 20%. Z tego względu zniżka klubowa teraz nie obowiązuje. Zacznie ponownie od grudnia. Aby skorzystać ze zniżki należy się zalogować w sklepie i wysłać do nas maila z informacją o rejestracji. Wtedy przydzielimy rabat.
 10. W JVD pojawiło się dużo nowych, bardzo ciekawych wzorów.
 11. Dla wszystkich klubowiczów 10% rabatu
 12. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w testowaniu pasków. Dzięki za szczegółowe opinie Pozdrawiam
 13. Zgłosiło się już 5 chętnych. Dzięki wszytskim
 14. Witam wszystkich klubowiczów Niedawno wprowadziłem do sprzedaży w sklepie Król-net paski JVD. Ze względu na to, iż paski tej firmy nie są zbyt znane w Polsce (a co jest z tym związane, dużo osób boi się wybrać własnie JVD) postanowiłem zasiać jakieś ziarno na forum Mam dla Was propozycję. Chciałbym przekazać pięć pasków dla celów "testowych". Pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie maila (sklep@krol-net.pl)otrzymają za symboliczną złotówke wybrany w sklepie pasek JVD. W zamian oczekuję jedynie rzetelnej opinii o tych paskach. Osoby które się zdecydują prosiłbym o wystawienie opinii na forum po zakupie (jakieś uwagi, spostrzeżenia co do paska) oraz ponowny komentarz po jakimś czasie noszenia. Zapraszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.