Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichalD

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    10
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. dziękuję, a jakieś jeszcze dodatkowe opinie?
  2. Hej, Dzisiaj niestety zauważyłem, ze mój niedawno kupiony EPOS ma defekt - zarysowanie, lekko wyszczerbioną kopertę - czuć to pod palcem, delikatny odprysk. Pokazuję na zdjęciu. Wydaje m się, ze musiałem gdzieś zahaczyć w ostatnich dniach Czy można to naprawić? wypolerować? Niby to niewielki defekt, ale mocno mnie to irytuje, bo zegarek został kupiony 2 miesiace temu i już taka przykra historia... Czy taki zabieg robią zegarmistrzowie w Warszawie? Pan z Ząbkowskiej lub Pieknej czy do tego potrzebny jest inny specjalista? Jaki może być orientacyjny koszt takiej usługi? Dziękuję z góry za pomoc.
  3. Drodzy, Po wielu przeczytanych wątkach na tym forum zdecydowałem na zakup mojego pierwszego automatycznego zegarka. Wybór padł na EPOS 3401. Kupiłem w salonie Jubitom na początku lipca tego roku. Korzystając z aplikacji WatchCheck zacząłem robić testy dokładności chodu. Na początku odchylenia były w granicach +/- 5 sekund, po tygodniu nastąpiła jakaś "deregulacja" i miałem różnice +35s dziennie. Oddałem na gwarancję, został wyregulowany przez krakowski serwis, po odebraniu przez pierwsze kilka dni mialem rożnice -2s dziennie. Super! Po kilku kolejnych dniach zauważyłem odchylenia na poziomie -14 s dziennie, a od dwóch dni ku mojego zdziwieniu jest dla odmiany +40s dziennie. O co chodzi?! Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć przyczyny takich odchyleń? Wahań? Czy to normalne, ze kilka dni po regulacji coś samoczynnie się rozregulowuje? W dodatku raz w jedną, raz w drugą stronę? Rozumiem, ze standard jest od -5 do +15s. Myślałem o jakimś wpływie np pola magnetycznego w pobliżu, ale zegarek trzymam na szafce nocnej, dopiero półka wyżej (25cm) leży mój telefon. Powinienem go znowu wysłać do Krakowa i być bez zegarka kolejne tygodnie na gwarancji? Jak na moją kieszeń za zegarek zapłaciłem niemało i przyznam szczerze, ze powyższa sytuacja zaczyna mnie mocno irytować.. Zegarek noszę przez 8-10h dziennie, "nocuje" na boku, koronką do góry. Z góry dziękuję za Waszą pomoc i cenne rady!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.