-
Liczba zawartości
785 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Łukasz G7900
-
Ja na co dzień używam innego automata Citizena.Dobra alternatywa dla seiko 5 i cena bardzo podobna. Osobiście bardzo go sobie chwalę. oto link do niego http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/1749-dsc05810-800x600jpg/
