Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

kecupt

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podaj mi numer tego zegarka odkręć dekiel z tyłu i tam obok balansu jest numer mechanizmu
 2. Jak już pisałem innym poprzez odczytanie ilości kamieni na tarczy nie dojdziemy do jakiej sławy chcemy daną część. Podaj mi numer które n jest wybity na mechanizmie najczęściej koło koła balansu w głębi lub na płytce na wierzchu. Wtedy konkretnie sprawdzam i wiem jaką część mam.W zegarmistrzostwie numer modelu mówi nam o wszystkim wiem jaki to zegarek damski, męski, automat ile kamieni czy ma datownik czy nie. Dużo by tu pisać.
 3. Możliwe że będę mógł Tobie pomóc otwórz z tyłu zegarek i odczytaj typ numery bardzo ważne dla mnie lub zrób zdjęcie mechanizmu poznamy wtedy jego typ i jaki ma rodzaj mechanizmu. Zmierz suwmiarka średnicę tarczy wyłącznie tarczy nie przez szkiełko ,wskazówki mam są dwa rodzaje białe chromowane i fosforowane ,żółte pozłacane fosforowane. Wskazówka sekundowa jest w trzech rodzajach czerwona ,żółta pozłacana i biała chromowa Wszystko zależało od wypustu fabrycznego. Po tych numerach dojdziemy do ładu.
 4. Mogę Tobie dorobić wałek do tego zegarka kieszonkowego potrzebował bym złamany wałek Najlepiej cały zegarek lub samą płytę główną zegarka gdzie wchodzi wałek. Piszę o tym dlatego że podczas nakręcania i użytkowania otwór w mechanizmie się powiększył dlatego trzeba dorobić ten wałek do istniejącego otworu. Z praktyki wiem że założenie nowego wałka do używanego zegarka powoduje jego wypadanie. Co do tej sławy to otwórz z tyłu dekielek i na mechanizmie jest wybity typ zegarka( numery lub zrób zdjęcie od środka) wtedy tobie będę mógł pomóc.
 5. Szukam osi balansowych do stoperów radzieckich. Sława 5498 ,Agat 4282H oraz stoper bez nazwy 4295B W razie co mogę przesłać zdjęcie na priva. Posiadam na sprzedaż dużo części do wszelakich zegarków: damskie, męskie, budzików, zegarków samo nakręcających, tarcze, szkiełka, koperty wszystko made in Rosja. Wszystkie części są nowe po zlikwidowanym zakładzie zegarmistrzowskim. Mogę podjąć się również napraw radzieckich zegarków czy też innych z epoki PR-lu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.