Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michał...

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Michał...

 1. Bardzo dobry kontakt z człowiekiem o niebywałej cierpliwości. Przesyłka również szybka, naprawdę nie ma czego się obawiać przy ewentualnych transakcjach.

  Pozdrawiam.

 2. Nie ma co się unosić. Nikt by nie był zachwycony. W takim wypadku można po prostu wyjść i nie kupować tam zegarka. Trochę dziwi mnie ta sytuacja, nie widzę chamstwa w nieświadomości ludzi . Właściciel sklepu z markowymi zegarkami zrobił by sobie złą reklamę nosząc podróbę ale chyba nie o właścicielu takiego sklepu była mowa. Natomiast o osobie, która całkiem możliwe, że nie ma zbyt dużego pojęcia na temat zegarków. Mało ludzi daje się zrobić w balona i kupić podróbkę za kilka tysięcy, szukając okazji na serwisach aukcyjnych? Pewien poziom swoją osobą trzeba reprezentować i lepiej najpierw wytłumaczyć tej osobie co ma na ręku a nie od razu wyszydzać chociaż rozumiem, że każdy może mieć zły dzień i nie chcieć bawić się w ceregiele. Zresztą żebyśmy wszyscy się zrozumieli to przykładowo większość z nas mając na sobie ubranie z tańszego sklepu XY też może być wyśmiana przez jakiegoś pasjonata, że nosi coś wzorowanego na YY bądź XX, jednocześnie kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy. Zwyczajnie ludzie interesują się niektórymi sprawami a niektóre to dla nich kosmos więc nie oceniałbym wszystkich jedną miarą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.