Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

artemide

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  antyki, design
 1. artemide

  Nasze Budziki

  Przepraszam, ale zdążyłem go już sprzedać bez weryfikacji daty. Budzik był ciekawy, choć nie był na chodzie. Szkoda.
 2. artemide

  Nasze Budziki

  Posiadam taki budzik Gustava Beckera w stylu Art Deco. Czy ktoś wie co to za model? Nie jestem w stanie odszukać drugiego takiego w sieci. Dziękuję.
 3. Złoto to inwestycja nadal ryzykowna i osobiście nie pchałbym się w zakup złota po obecnych wysokich wciąż cenach. Przy czym jest to moje zdanie. Na rynku znaleźć można w miarę dobrze oprocentowane lokaty złotowe, nawet do ok. 4,5%. W dłuższym terminie wolę zatem gotówkę w banku.
 4. Chciałbym kupić mojemu tacie roczniaka najlepiej GB. Obecnie na allegro jest licytacja jednego, który mi się podoba. Ale szczerze mówiąc to nie śledziłem tego rynku za długo, więc nie znam za bardzo cen, nie mówiąc o tym, czy zegar jest kompletny i oryginalny. Z archiwum aukcji widać jednak, że GB można kupić w zakresie cen 1000-1400 zł. Patrząc na ten, który jest obecnie na allegro to 1400 zł to dobra cena? Czy na podstawie zdjęć można określić, że wszystko jest z nim OK?
 5. Sam remontujesz ten zegar? Tzn. dorabiasz te wszystkie mosiężne części? Posiadasz jakąś specjalną maszynę, tokarkę?
 6. artemide

  Nasze Budziki

  To zdecydowanie mój ulubiony wątek na całym forum Posiadam kilkanaście budzików z różnych lat. Ten poniżej to jeden z moich ulubionych budzików. Wyposażony m.in. w zapalniczkę benzynową. Produkowany w latach 50 i 60. XX wieku. Mechanizm nie działa. Dał się nakręcić, ale nie drgnął. Czy możecie mi kogoś polecić z forum, kto hobbistycznie (najlepiej w Krakowie) zajmuje się reanimacją zegarków?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.